مطالب مرتبط:
شنبه، 21 مرداد 1391 ساعت 10:01

آنتن هایی که مرگ را مخابره می کنند!


این در حالی است که یک کارشناس مسئول بهداشت پرتوهای وزارت بهداشت عنوان داشته است که آنتن های تلفن همراه تشعشعات الکترومغناطیسی از خود ساطع می کنند که قرار گرفتن در معرض این امواج در درازمدت مشکلات مختلفی از جمله سردرد، - سرگیجه، مشکلات و تحریکات عصبی و.


.


.


برای فرد ایجاد خواهد کرد.


وجود بیش از 14 هزار آنتن و دکل مخابراتی در نقاط مختلف کشور به ویژه در کلانشهرها، آن طور که کارشناسان و متخصصین حوزه سلامت عنوان می کنند تهدید جدی برای سلامت افرادی است که در معرض مستقیم و طولانی مدت امواج این دکلها قرار دارند.


عوارض امواج آنتن ها و دکلهای مخابراتی، موضوعی است که همواره مورد بحث و اشاره کارشناسان حوزه سلامت قرار دارد و بعضا شاهد رسانه ای شدن این موضوع هستیم.


اما آنچه مهم به نظر می رسد، این است که آیا امواج این آنتن ها واقعا برای سلامت مردم و کسانی که در معرض مستقیم و طولانی مدت امواج این دکلها قرار دارند، زیان آور و خطرناک است.


محمدجواد نظری مهر یکی از اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با انتقاد از افزایش بی رویه نصب آنتن های مخابراتی BTS در کلانشهرها به ویژه شهر تهران"٬ می گوید: تضعیف سیستمدفاعی بدن٬ افزایش ناباروری مردان٬ ابتلا به بیماریهای آلزایمر و پارکینسون٬ اختلالات عصبی٬ چشم و سر درد٬ کم اشتهایی تنها گوشه ای از عوارض این

آخرین مطالب:
با حضور کارشناسان پنجمین نشست کمیته منطقه ای مراکز درمان در اهواز برگزار شد
بیماری های قلبی رایج ترین علت مرگ مادران باردار
قدرت اعجاب انگیز مورچه
مدیرکل درمان تامین اجتماعی استان تهران خبر داد ارتقای کمی و کیفی تجهیزات مرکز درمان تامین اجتماعی فیروزکوه
استخدام بازاریاب حرفه ای تجهیزات پزشکی
شیوه عجیب کشتن شپش سر+ عکس
زنان 10 سال دیرتر از مردان به بیماری قلبی مبتلا می شوند
سردردی که با ورزش می آید
شایع ترین علت ناباروری در زنان و مردان
جراحی بیماری که در زمان عمل ویولن می زد +عکس

آنتن هایی که مرگ را مخابره می کنند!

آنتن هایی که مرگ را مخابره می کنند!