جام جهانی
مطالب مرتبط:
شنبه، 21 مرداد 1391 ساعت 10:01

آنتن هایی که مرگ را مخابره می کنند!


این در حالی است که یک کارشناس مسئول بهداشت پرتوهای وزارت بهداشت عنوان داشته است که آنتن های تلفن همراه تشعشعات الکترومغناطیسی از خود ساطع می کنند که قرار گرفتن در معرض این امواج در درازمدت مشکلات مختلفی از جمله سردرد، - سرگیجه، مشکلات و تحریکات عصبی و.


.


.


برای فرد ایجاد خواهد کرد.


وجود بیش از 14 هزار آنتن و دکل مخابراتی در نقاط مختلف کشور به ویژه در کلانشهرها، آن طور که کارشناسان و متخصصین حوزه سلامت عنوان می کنند تهدید جدی برای سلامت افرادی است که در معرض مستقیم و طولانی مدت امواج این دکلها قرار دارند.


عوارض امواج آنتن ها و دکلهای مخابراتی، موضوعی است که همواره مورد بحث و اشاره کارشناسان حوزه سلامت قرار دارد و بعضا شاهد رسانه ای شدن این موضوع هستیم.


اما آنچه مهم به نظر می رسد، این است که آیا امواج این آنتن ها واقعا برای سلامت مردم و کسانی که در معرض مستقیم و طولانی مدت امواج این دکلها قرار دارند، زیان آور و خطرناک است.


محمدجواد نظری مهر یکی از اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با انتقاد از افزایش بی رویه نصب آنتن های مخابراتی BTS در کلانشهرها به ویژه شهر تهران"٬ می گوید: تضعیف سیستمدفاعی بدن٬ افزایش ناباروری مردان٬ ابتلا به بیماریهای آلزایمر و پارکینسون٬ اختلالات عصبی٬ چشم و سر درد٬ کم اشتهایی تنها گوشه ای از عوارض این

آخرین مطالب:
اهدا خون چه فوائدی دارد؟
عیدانه دانشگاه لرستان
هشدار نسبت به تجویز بی رویه دارو
قطره قطره خون تو اهداء زندگی است به من
هشدار نسبت به تجویز بی رویه دارو/ انتقاد از فروش بدون نسخه دارو
مهلت ثبت نام در دوره های دکتری پژوهشی علوم پزشکی مشهد اعلام شد
مصرف یک قاشق آبلیمو برای جذب آهن سبزیجات
ماراتن لاغری - الهام تدین
مردان بیش از زنان در معرض خطر ابتلاء به بیماری های قلبی قرار دارند
انجام بازی های فکری در پیشگیری از آلزایمر موثر است

آنتن هایی که مرگ را مخابره می کنند!

آنتن هایی که مرگ را مخابره می کنند!