جام جهانی
مطالب مرتبط:
یکشنبه، 15 مرداد 1391 ساعت 08:17

ثبت نام اینترنتی مسکن ویژه تهران بعد از ...


این دوره از ثبت نام مسکن ویژه فقط به پروژه تهرانسر اختصاص دارد و برای سایر پروژه های مسکن ویژه که قرار است در مناطق4، 22 و 2 ساخته شوند، - ثبت نام به صورت جداگانه و در ماه های آینده انجام خواهد شد.


شرایطی که دولت به عنوان مجری طرح مسکن ویژه برای واگذاری واحدهای مسکونی مشمول این طرح در نظر گرفته، در قالب دستورالعمل واگذاری و نحوه گزینش متقاضیان مراحل نهایی تصویب را طی می کند و بخش هایی از آن روز گذشته اعلام شد.


وزارت راه وشهرسازی فروردین ماه امسال با تشکیل کمیته ای به ریاست علی نیکزاد، طرحی را تصویب کرد که به موجب آن سازمان ملی زمین ومسکن موظف شده بود زمین های دولتی دارای کاربری مسکونی در چند نقطه پراکنده پایتخت را شناسایی کند و برای ساخت مسکن ویژه اختصاص دهد.


مسکن ویژه عبارت است از آپارتمان هایی که با قیمت مقطوع -کمتر از قیمت تمام شده سایر واحدهایی که در سطح شهر احداث می شوند- روی زمین های دولتی داخل شهر تهران ساخته می شود و به صورت نقدواقساط به خانوارهایی که حائز شرایط این واحدها هستند، واگذار خواهد شد.


کلنگ فاز اول این طرح اواسط بهار امسال در منطقه 21 در زمینی به مساحت 70 هکتار واقع در تهرانسر زمین زده شد و حالا مطابق وعده ماه گذشته وزارت راه وشهرسازی، شمارش معکوس برای ثبت نام از متقاضیان خرید واحد های مسکن ویژه تهرانسر، شرو

آخرین مطالب:
استخدام مدیر فروش توانمند و با تجربه
سرقت پول های بانک صادرات در شوش
سیاست های اقتصادی دولت برای خروج غیرتورمی از رکود طی سال های 93 و 94
مقصر نابسامانی تولید کیست؟/ تولید برخی از بنگاههای اقتصادی به صفر رسید
بلیت قطار 10 درصد گران شد
زور مجلس به شورای رقابت چربید/ بازی قیمت گذاری پایان می یابد؟
آغاز دور جدید پرداخت وام ازدواج
کشاورزان کارت سوخت دریافت می کنند
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قم خبر داد مذاکره با شرکت های چینی در حوزه گردشگری قم
از ساعاتی پیش شماره تلفن های مشهد 8 رقمی شد

ثبت نام اینترنتی مسکن ویژه تهران بعد از ...

ثبت نام اینترنتی مسکن ویژه تهران بعد از ...