جام جهانی
مطالب مرتبط:
یکشنبه، 8 مرداد 1391 ساعت 12:33

اجرای 488 طرح صنایع پایین دست پتروشیمی در ...


با هدف رشد و سرمایه گذاری، اشتغال زایی و ایجاد ارزش افزوده در صنایع پتروشیمی 488 طرح صنایع تکمیلی پایین دست این صنعت با اعتبار بیش از 700 میلیوندلار در استان خوزستان به اجرا در می آمد.


- محمد زیار، رییس دفتر صنایع تکمیلی شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران از راه اندازی دفتر ستاد اجرایی این مصوبات در خوزستان و در محل شرکت شهرک های صنعتی استان در آینده نزدیک خبرداد.


وی در زمینه تخصیص اعتبارات این طرح ها نیز گفت: 100 درصد منابع ارزی این طرح از محل صندوق توسعه ملی تامین خواهد شد؛ همچنین 80 درصد منابع ریالی مورد نیاز در مناطق محروم و 70 درصد منابع ریالی مورد نیاز در مناطق برخوردار استان نیز از محل اعتبارات ریالی صندوق در اختیار سرمایه گذاران قرار خواهد گرفت.


زیار تعامل و همفکری بخش خصوصی و دولتی را در اجرایی شدن این مصوبات ضروری دانست و از صنعتگران خوزستانی خواست تا در حوزه تصمیم سازی ها و اجرای این تصمیمات با دفتر ستاد اجرایی همکاری نمایند.


مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان نیز سرمایه گذاری در حوزه صنایع کوچک به ویژه صنایع تکمیلی و پایین دست پتروشیمی را یکی از مهمترین راهکارهای ایجاد اشتغال و افزایش ثروت ملی دانست و افزود: مجموعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی و سازمان صنایع کوچک ایران تفاهم نامه خوبی در این خصوص منعقد کرده اند که با اج

آخرین مطالب:
پنج انگاره غلط «پولی»
هشدار نماینده سابق کنگره آمریکا نسبت به سقوط بازار سهام
نوسانات"ارزها"دربازار و مرکزمبادلات/جدول
مدیر عامل سازمان تعاونی روستایی کشور: 30 درصد آمار و اطلاعات بخش کشاورزی حباب دارد
جهان در دو دهه آینده نیازمند نیم میلیون خلبان جدید است
استفاده از تخصص فارغ التحصیلان صنعت ضروری است
برخورد تعزیرات حکومتی زنجان با کم فروشان و گرانفروشان تشدید می شود
عوام فریبی اقتصادی دولت قبل/تازه دو سال دیگر به وضعیت سال 90 بازمی گردیم
قیمت سکه و ارز در بازار پنج شنبه/جدول
جزییات تازه از جگوار جدید+عکس

اجرای 488 طرح صنایع پایین دست پتروشیمی در ...

اجرای 488 طرح صنایع پایین دست پتروشیمی در ...