مطالب مرتبط:
یکشنبه، 8 مرداد 1391 ساعت 12:22

هزینه حمل خودرو با قطار چقدر است؟


شرکت حمل ونقل ریلی رجاء اعلام کرد: واگن حمل خودرو برای قطارهای تهران - شیراز - تهران و شیراز -مشهد -شیراز برای مسافران مسیر شیراز راه اندازی شد.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازپرشین خودرو ، واگن حمل خودرو از مورخ هشتم مرداد ماه جاری به سازمان قطارها در مسیرهای یاد شده، افزوده می شود.


براساس این گزارش قیمت حمل خودرو در مسیر تهران -شیراز - تهران 700 هزار ریال برای مسیر یک طرفه یک میلیون و 300 هزار ریال برای رفت و برگشت تعیین شد.


از سوی دیگر، در مسیر شیراز - مشهد - شیراز نیز قیمت بلیت واگن حمل خودرو به صورت یک طرفه یک میلیون و 250 هزار ریال و برای مسیر رفت و برگشت دو میلیون و 300 هزار ریال در نظر گرفته شده است.


طبق برنامه حرکت قطارهای اعلام شده از سوی راه آهن جمهوری اسلامی ایران ،حرکت قطار تهران - شیراز روزهای یکشنبه و سه شنبه و مراجعت آن شنبه و دوشنبه خواهد بود و علاوه براین حرکت قطار شیراز - مشهد روزهای چهارشنبه و مراجعت آن جمعه ها صورت می گیرد.


هموطنان بلیت این قطارها را می توانند از طریق مراکز فروش تهیه نمایند و سامانه اطلاع رسانی و ارتباط با مشتری این شرکت نیز با تلفن 1539 و 55651415 -021 آماده ارائه اطلاعات است.


آخرین مطالب:
سیف:تقلبی بودن چک پول های 100هزار تومانی شایعه است
مزایای بازاریابی اینترنتی
افتتاح نمایشگاه دایمی مبلمان آذربایجان شرقی در تبریز
تصویری / افزایش شمار میمونها زندگی عادی در شهری درتایلند را مختل کرده است
خبر خوش برای زوج های جوان
رونمایی از تمبر طلا و نقره ابوعلی سینا
عکس/ بهای رسمی پیکان 48!
چرا استفاده از کاور برای گوشی های هوشمند اهمیت دارد؟
استخدام مدرس | 1 شهریور 93
خبر خوش برای زوج های جوان

هزینه حمل خودرو با قطار چقدر است؟

هزینه حمل خودرو با قطار چقدر است؟