مطالب مرتبط:
شنبه، 7 مرداد 1391 ساعت 23:51

"چادرمانتو" رونمایی شد+عکس


رییس فراکسیون قرآن و عترت مجلس در مراسم رونمایی «چادر مانتو» گفت: بانوان شرکت کننده در همایش زن و بیداری اسلامی از ما درخواست چادر می کردند، - رییس فراکسیون قرآن و عترت مجلس در مراسم رونمایی چادر مانتو گفت: بانوان شرکت کننده در همایش زن و بیداری اسلامی از ما درخواست چادر می کردند، چرا که چادر ایرانی را نماد استقلال، مقاومت، عفاف و حجاب می دانند.


فارس، لاله افتخاری رییس فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی در مراسم رونمایی از نخستین چادر مانتو که در غرفه عفاف و حجاب بیستمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم برگزار شد، گفت: امروز ما برای امر مهمی همانند طراحی چادرو تشویق افرادی که این پوشش را برگزیده اند که حجاب و عفت ما را تضمین می کند دور هم جمع شده ایم.


وی با تأکید بر نقش مؤثر چادر ایرانی در عرصه بین الملل تصریح کرد: در ملاقات با بانوان خارجی به ویژه بانوان شرکت کننده در همایش بزرگ زن و بیداری اسلامی، از ما درخواست چادر می کردند چرا که چادر زن مسلمان ایرانی را نماد استقلال، مقاومت، پایداری، عفاف و حجاب می دانند.


افتخاری اظهار داشت: تفکر اسلامی نهفته در چادر زن مسلمان زن ایرانی برایزنان کشورهای اسلامی و غیر اسلامی ثابت شده است و این مسئله در دیدار 2 سال قبل بنده در شهر بمبیی هند حاصل شد.


آخرین مطالب:
مردم یمن پیروزی خود را با نور افشانی جشن گرفتند
آیت الله مکارم شیرازی: در شرایطی زندگی می کنیم که فساد از در و دیوار می بارد
تاکید بارزانی و عمار حکیم بر حل مشکلات میان بغداد و اربیل
چهره های رزمندگان بهترین سوژه ها بودند
حسرت می خورم چرا برای حفظ عکسهایم تلاش نکردم
بر مدار شهدای گمنام
نظر آیهالله وحید درخصوص هدیه به مدیران دولتی
فرماندار میاندوآب اعلام کرد نواختن زنگ ایثار و مقاومت در مدارس میاندوآب
بیانیه انصارالله برای مردم یمن
پاسخ افخم به شایعات اخیر هسته ای

"چادرمانتو" رونمایی شد+عکس

"چادرمانتو" رونمایی شد+عکس