مطالب مرتبط:
شنبه، 7 مرداد 1391 ساعت 23:51

"چادرمانتو" رونمایی شد+عکس


رییس فراکسیون قرآن و عترت مجلس در مراسم رونمایی «چادر مانتو» گفت: بانوان شرکت کننده در همایش زن و بیداری اسلامی از ما درخواست چادر می کردند، - رییس فراکسیون قرآن و عترت مجلس در مراسم رونمایی چادر مانتو گفت: بانوان شرکت کننده در همایش زن و بیداری اسلامی از ما درخواست چادر می کردند، چرا که چادر ایرانی را نماد استقلال، مقاومت، عفاف و حجاب می دانند.


فارس، لاله افتخاری رییس فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی در مراسم رونمایی از نخستین چادر مانتو که در غرفه عفاف و حجاب بیستمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم برگزار شد، گفت: امروز ما برای امر مهمی همانند طراحی چادرو تشویق افرادی که این پوشش را برگزیده اند که حجاب و عفت ما را تضمین می کند دور هم جمع شده ایم.


وی با تأکید بر نقش مؤثر چادر ایرانی در عرصه بین الملل تصریح کرد: در ملاقات با بانوان خارجی به ویژه بانوان شرکت کننده در همایش بزرگ زن و بیداری اسلامی، از ما درخواست چادر می کردند چرا که چادر زن مسلمان ایرانی را نماد استقلال، مقاومت، پایداری، عفاف و حجاب می دانند.


افتخاری اظهار داشت: تفکر اسلامی نهفته در چادر زن مسلمان زن ایرانی برایزنان کشورهای اسلامی و غیر اسلامی ثابت شده است و این مسئله در دیدار 2 سال قبل بنده در شهر بمبیی هند حاصل شد.


آخرین مطالب:
سفارت انگلیس برای تنبیه تعطیل بماند
آنچه ایوبی و مسئولان سینمایی کشور باید بدانند
همه انسان ها وظیفه دارند غدیر و ولایت را تبلیغ کنند
موازی کاری مهمترین مشکل نهادهای فرهنگی/ مردم می توانند در اشاعه فرهنگ بهترین نقش را ایفا کنند
مانور مقابله با بیماری لمپی اسکین در چهارمحال و بختیاری برگزار شد
طرح های شهرداری قزوین را با روش فاینانس اجرا می کنیم
دفاع مقدس را سیاسی نکنیم
روناک یونسی و همسرش محسن میری+تصویر
دیدار جمعی از فرهیختگان چند استان کشور با هاشمی رفسنجانی
ناآگاهی از قانون دلیل وقوع بسیاری از جرایم در کهگیلویه وبویراحمد است

"چادرمانتو" رونمایی شد+عکس

"چادرمانتو" رونمایی شد+عکس