مطالب مرتبط:
جمعه، 6 مرداد 1391 ساعت 16:06

موضوع «ایران هراسی در سینمای هالیوود» در ...


به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری موج از لرستان،ر این برنامه نقد فیلم که با حضور حجت الاسلام کریمان مجد، از منتقدان سینما در محل سالن اجتماعات دانشکده فنی-مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد برگزار شد، - موضوع ایران هراسی در سینمای هالیوود در خرم آباد بررسی شد خبرگزاری موج - موضوع ایران هراسی در سینمای هالیوود در قالب نقد فیلم در طرح ضیافت اندیشه قرآنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد بررسی شد.


به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری موج از لرستان،ر این برنامه نقد فیلم که با حضور حجت الاسلام کریمان مجد، از منتقدان سینما در محل سالن اجتماعات دانشکده فنی-مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد برگزار شد، با نمایش بخش هایی از فیلم های بدون دخترم هرگز ، سنگسار ثریا ، اسکندر ، پنج انگشت ، سریانا ، سیصد و دروغ ها موضوع اسلام هراسی و ایران هراسی در سینمای هالوود مورد بررسی قرار گرفت.


حجت الاسلام کریمان مجد، از منتقدان سینما در این برنامه گفت: در اکثر فیلم هایی که در سینمای هالیوود بر علیه ایران ساخته می شود ایرانی ها افرادی قدرتمند، خشن، وحشی و بی رحم نشان داده می شوند که در نهایت علی رغم این همه قدرتمندی و وحشیگری شکست می خورند.


وی افزود: در سینمای هالیوود اسلام هراسی، ایران هراسی، عرب و عجم همه یک فرهنگ محسوب می شود و همه را با هم قاطی کرده و در نهایت از

آخرین مطالب:
«دانش نامه نقد ادبی: از افلاتون تا به امروز» منتشر می شود
پایان تدوین تازه ترین فیلم حاتمی و مصفا
مهاجرت عجیب سفره ماهی ها در ساحل مکزیک + تصاویر
کیهان: آگهی های صداوسیما در تعارض با فرهنگ مورد نظر رهبری است
هنر آموخته ها برای دیده شدن نیاز به فضا دارند
افتتاحیه اولین سالانه چاپ تا 2 روز دیگر
پخش 25 فیلم سینمایی از تلویزیون
عکس:«بروس لی» در پشت صحنه «راه اژدها»
پخش 25 فیلم سینمایی از تلویزیون
افتتاحیه اولین سالانه چاپ تا 2 روز دیگر

موضوع «ایران هراسی در سینمای هالیوود» در ...

موضوع «ایران هراسی در سینمای هالیوود» در ...