مطالب مرتبط:
جمعه، 6 مرداد 1391 ساعت 15:06

موضوع «ایران هراسی در سینمای هالیوود» در ...


به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری موج از لرستان،ر این برنامه نقد فیلم که با حضور حجت الاسلام کریمان مجد، از منتقدان سینما در محل سالن اجتماعات دانشکده فنی-مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد برگزار شد، - موضوع ایران هراسی در سینمای هالیوود در خرم آباد بررسی شد خبرگزاری موج - موضوع ایران هراسی در سینمای هالیوود در قالب نقد فیلم در طرح ضیافت اندیشه قرآنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد بررسی شد.


به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری موج از لرستان،ر این برنامه نقد فیلم که با حضور حجت الاسلام کریمان مجد، از منتقدان سینما در محل سالن اجتماعات دانشکده فنی-مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد برگزار شد، با نمایش بخش هایی از فیلم های بدون دخترم هرگز ، سنگسار ثریا ، اسکندر ، پنج انگشت ، سریانا ، سیصد و دروغ ها موضوع اسلام هراسی و ایران هراسی در سینمای هالوود مورد بررسی قرار گرفت.


حجت الاسلام کریمان مجد، از منتقدان سینما در این برنامه گفت: در اکثر فیلم هایی که در سینمای هالیوود بر علیه ایران ساخته می شود ایرانی ها افرادی قدرتمند، خشن، وحشی و بی رحم نشان داده می شوند که در نهایت علی رغم این همه قدرتمندی و وحشیگری شکست می خورند.


وی افزود: در سینمای هالیوود اسلام هراسی، ایران هراسی، عرب و عجم همه یک فرهنگ محسوب می شود و همه را با هم قاطی کرده و در نهایت از

آخرین مطالب:
«شهر لبخند» در قاب جشنواره عکس
رامبد جوان دوباره پلیس می شود !
کنسرت «کیتارو» در هاله ای از ابهام
گزارش تصویری/بازارچه خیریه مهر پاییزی
سوره مهربا سه اثردرمعرفی مولانا
بازبینی 255 اثر نهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان آغاز شد
وقتی پدربزرگی باید نوه نه ساله اش را نگه دارد
محسن هجری: نظام مکتب خانه ای همچنان استمرار دارد/ تبدیل دانش آموزان به تکنیسین های تست زنی
مولوی به نیاز بشر در همه زمان ها پاسخ می دهد/یادداشت علی دهباشی
پاسخ کیارستمی به پرسش های جنگی احمدزاده

موضوع «ایران هراسی در سینمای هالیوود» در ...

موضوع «ایران هراسی در سینمای هالیوود» در ...