مطالب مرتبط:
جمعه، 6 مرداد 1391 ساعت 13:03

اوضاع نگران کننده چند ساعت قبل از افتتاحیه/ ...


در حالی که تنها چند ساعت دیگر به برگزاری مراسم افتتاحیه سی امین دوره بازی های المپیک 2012 لندن باقی مانده است، نگرانی ها برای برگزار نشدن مطلوب این رویداد بزرگ افزایش یافته و ابرهای سیاهی آسمان لندن را پوشانده است.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار اعزامی مهر به لندن، پس از آنکه شهر لندن دو روز آفتابی را پشت سرگذاشت و این اتفاق برای مردم این شهر بسیار خوشایند بود، از صبح امروز جمعه ابرهای سیاهی آسمان لندن را پوشانده و در برخی نقاط نیز بارش پراکنده باران آغاز شده است.


این در حالی است که از مدت ها قبل پیش بینی شده بود مراسم افتتاحییه سی امین دوره بازی های المپیک زیر بارش باران برگزار خواهد شد.


ورزشگاه اصلی المپیک پارک که محل برگزاری این مراسم است مسقف نیست و همین امر نگرانی ها را برای تماشاگران و مسئولان برگزاری این مراسم افزایش داده است.


از سوی دیگر لندن روزهای شلوغ و پرترافیکی را سپری می کند و در حالی که هنوز تیم ها و ورزشکاران کشورهای شرکت کننده به طور کاملوارد لندن نشده اند اما صبح امروز جمعه بسیاری از خیابان های این شهر به خاطر ترافیک سنگین قفل شد و مشکلات برگزارکنندگان این مراسم را افزایش داده است.


قرار است مراسم افتتاحیه سی امین دوره بازی های المپیک تابستانی لندن از ساعت 19:30 به وقت لندن و 23 به وقت ایران در محل المپیک پارک برگزار شو

آخرین مطالب:
سوشا مکانی: علی کریمی باید کنارمان باشد، حتی اگر بازی نکند!
عمل جراحی دبوچی را سه ماه خانه نشین کرد
گل های بازی لیورپول 2 (14) - (13) 2 میدلزبرو
جنگ درخشان با بردارِ استقلال و جدال قلعه نویی با یک پرسپولیسی
فرناندو تورس: از به ثمر رساندن اولین گل برای میلان بسیار خوشحالم؛ هدف ما صعود به اروپا است
دوری سه هفته ای ماریو گومز از میادین
منتقدانم علیه من حرف می زنند چون آدم مهمی ام | از آنها تشکر کنید که مدام درباره من صحبت می کنند | انقلاب در تیم ملی غیر عاقلانه است
تصویر صفحه اول روزنامه های چهارشنبه
خلعتبری نیم فصل پرسپولیسی می شود ؟ + عکس
جهانبخش باز هم گل زد، نایمخن صعود کرد

اوضاع نگران کننده چند ساعت قبل از افتتاحیه/ ...

اوضاع نگران کننده چند ساعت قبل از افتتاحیه/ ...