جام جهانی
مطالب مرتبط:
جمعه، 6 مرداد 1391 ساعت 14:03

اوضاع نگران کننده چند ساعت قبل از افتتاحیه/ ...


در حالی که تنها چند ساعت دیگر به برگزاری مراسم افتتاحیه سی امین دوره بازی های المپیک 2012 لندن باقی مانده است، نگرانی ها برای برگزار نشدن مطلوب این رویداد بزرگ افزایش یافته و ابرهای سیاهی آسمان لندن را پوشانده است.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار اعزامی مهر به لندن، پس از آنکه شهر لندن دو روز آفتابی را پشت سرگذاشت و این اتفاق برای مردم این شهر بسیار خوشایند بود، از صبح امروز جمعه ابرهای سیاهی آسمان لندن را پوشانده و در برخی نقاط نیز بارش پراکنده باران آغاز شده است.


این در حالی است که از مدت ها قبل پیش بینی شده بود مراسم افتتاحییه سی امین دوره بازی های المپیک زیر بارش باران برگزار خواهد شد.


ورزشگاه اصلی المپیک پارک که محل برگزاری این مراسم است مسقف نیست و همین امر نگرانی ها را برای تماشاگران و مسئولان برگزاری این مراسم افزایش داده است.


از سوی دیگر لندن روزهای شلوغ و پرترافیکی را سپری می کند و در حالی که هنوز تیم ها و ورزشکاران کشورهای شرکت کننده به طور کاملوارد لندن نشده اند اما صبح امروز جمعه بسیاری از خیابان های این شهر به خاطر ترافیک سنگین قفل شد و مشکلات برگزارکنندگان این مراسم را افزایش داده است.


قرار است مراسم افتتاحیه سی امین دوره بازی های المپیک تابستانی لندن از ساعت 19:30 به وقت لندن و 23 به وقت ایران در محل المپیک پارک برگزار شو

آخرین مطالب:
نامه باشگاه استقلال به سازمان لیگ؛ فقط با راه آهن بازی می کنیم!
پرسپولیسی ها هم فحش بدهند جوابشان را می دهم
عکس سلفی هنگام بازی فوتبال!/عکس
گِله گودرزی از رحیمی و افشارزاده در گفتگوی تلفنی
درخواست هادی و قاسمی برای شرکت نکردن در جام زیلکوفسکی
تراکتور بدون اجازه دو بازیکن ملوان رابه تبریز برد
مبلغ قرارداد بازیکنان ذوب آهن اعلام شد+جدول
وزیرکار: فرصت اشتباه کردن نداریم
رییسی کیا: راه آهن با استیلی در لیگ حضور جدی خواهد داشت
تیم رباتیک دانشگاه آزاد یزد در مسابقات روبوکاپ برزیل به مقام قهرمانی رسید

اوضاع نگران کننده چند ساعت قبل از افتتاحیه/ ...

اوضاع نگران کننده چند ساعت قبل از افتتاحیه/ ...