جام جهانی
مطالب مرتبط:
سه شنبه، 3 مرداد 1391 ساعت 14:30

یک واحد دانشگاه آزاد پلمپ شد


گفته می شود فردی که در حال حاضر مالک زمین این مجتمع است، در دوره ریاست پیشین دانشگاه آزاد، به جهت تصرف غیرقانونی املاکش شکایت کرده و اکنون دادگاه پس از بررسی های جامع، - حکم به تصرف غیرقانونی و پلمپ مجتمع دانشگاهی پیامبراعظم(ص) داد.


آفتاب: مجتمع دانشگاهی پیامبراعظم(ص) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی با شکایت صاحب اصلی زمین به جهت تصرف غیرقانونی، پلمپ شد.


عصر روز یکشنبه فردی که مدعی بود، زمین مجتمع پیامبر اعظم دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی متعلق به اوست با حکم قضایی، آب و برق این مجتمع دانشگاهی را در حالی قطع کرد که دانشجویان مجتمع پیامبراعظم(ص) در حال گذراندن دروس ترم تابستانی بودند.


روز گذشته نیز دانشجویان این مجتمع دانشگاهی به دلیل حکم قضایی فرد یاد شده مجبور به تخلیه کلاس های درسی خود شدند؛ البته علاوه بر تخلیه کلاس های دانشگاه، درب اتاق رییس این مجتمع دانشگاهی و سایر اتاق ها نیز توسط افرادی که به گفته کارمندان دانشگاه به نظر می رسید، ماموران قوه قضاییه باشند، پلمپ و تمامی کارمندان به حیاط دانشکده هدایت شدند.


براساس این گزارش، گفته می شود فردی که در حال حاضر مالک زمین این مجتمع است، در دوره ریاست پیشین دانشگاه آزاد، به جهت تصرف غیرقانونی املاکش شکایت کرده و اکنون دادگاه پس از بررسی های جامع، حک

آخرین مطالب:
میرزاده تاکید کرد تدوین و انتشار مجموعه مقررات دانشگاه آزاد تا پایان شهریور ماه
امکان تغییر شیوه تحصیل از آموزش به پژوهش محور
دو واحد دانشگاه آزاد در اصفهان تجمیع شد
آیین‎نامه پذیرش بدون آزمون دانشجویان استعدادهای درخشان ابلاغ شد
سرپرست واحدهای تجمیع شده زاهدان، کرمان و بندرعباس منصوب شدند
استخدام گرافیست در شرکت دایان گستر
حل یکی از معماهای بزرگ فیزیک پس از 27سال
همه ی کنکوری های امسال مجاز به انتخاب رشته هستند
همه شرکت کنندگان کنکور سراسری، مجاز به انتخاب رشته اند
همه شرکت کنندگان کنکور سراسری انتخاب رشته می کنند

یک واحد دانشگاه آزاد پلمپ شد

یک واحد دانشگاه آزاد پلمپ شد