مطالب مرتبط:
سه شنبه، 3 مرداد 1391 ساعت 14:30

یک واحد دانشگاه آزاد پلمپ شد


گفته می شود فردی که در حال حاضر مالک زمین این مجتمع است، در دوره ریاست پیشین دانشگاه آزاد، به جهت تصرف غیرقانونی املاکش شکایت کرده و اکنون دادگاه پس از بررسی های جامع، - حکم به تصرف غیرقانونی و پلمپ مجتمع دانشگاهی پیامبراعظم(ص) داد.


آفتاب: مجتمع دانشگاهی پیامبراعظم(ص) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی با شکایت صاحب اصلی زمین به جهت تصرف غیرقانونی، پلمپ شد.


عصر روز یکشنبه فردی که مدعی بود، زمین مجتمع پیامبر اعظم دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی متعلق به اوست با حکم قضایی، آب و برق این مجتمع دانشگاهی را در حالی قطع کرد که دانشجویان مجتمع پیامبراعظم(ص) در حال گذراندن دروس ترم تابستانی بودند.


روز گذشته نیز دانشجویان این مجتمع دانشگاهی به دلیل حکم قضایی فرد یاد شده مجبور به تخلیه کلاس های درسی خود شدند؛ البته علاوه بر تخلیه کلاس های دانشگاه، درب اتاق رییس این مجتمع دانشگاهی و سایر اتاق ها نیز توسط افرادی که به گفته کارمندان دانشگاه به نظر می رسید، ماموران قوه قضاییه باشند، پلمپ و تمامی کارمندان به حیاط دانشکده هدایت شدند.


براساس این گزارش، گفته می شود فردی که در حال حاضر مالک زمین این مجتمع است، در دوره ریاست پیشین دانشگاه آزاد، به جهت تصرف غیرقانونی املاکش شکایت کرده و اکنون دادگاه پس از بررسی های جامع، حک

آخرین مطالب:
وزیر امور خارجه فنلاند از دانشگاه علوم پزشکی شیراز بازدید کرد
دو زبانه ها باهوش ترند، افسانه است
غبارروبی بقاع متبرکه قم به مناسبت روز بزرگداشت امامزادگان
عکس/امین حیایی و پسرش
استخدام بازاریاب خانم و آقا مبتدی و حرفه ای
استخدام مهندس مکانیک جهت مدیریت فنی و تولید
ورود رشته علوم و قرآن حدیث به مقطع دکتری دانشگاه آزاد مشهد
سردبیر خبرگزاری آنا بازداشت شد
معاون دانشگاه آزاد مشهد: دانشگاه آزاد مشهد دومین دانشگاه آزاد جامع در کشور است
سند راهبردی توسعه فناوری آب

یک واحد دانشگاه آزاد پلمپ شد

یک واحد دانشگاه آزاد پلمپ شد