جام جهانی
مطالب مرتبط:
سه شنبه، 3 مرداد 1391 ساعت 14:30

یک واحد دانشگاه آزاد پلمپ شد


گفته می شود فردی که در حال حاضر مالک زمین این مجتمع است، در دوره ریاست پیشین دانشگاه آزاد، به جهت تصرف غیرقانونی املاکش شکایت کرده و اکنون دادگاه پس از بررسی های جامع، - حکم به تصرف غیرقانونی و پلمپ مجتمع دانشگاهی پیامبراعظم(ص) داد.


آفتاب: مجتمع دانشگاهی پیامبراعظم(ص) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی با شکایت صاحب اصلی زمین به جهت تصرف غیرقانونی، پلمپ شد.


عصر روز یکشنبه فردی که مدعی بود، زمین مجتمع پیامبر اعظم دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی متعلق به اوست با حکم قضایی، آب و برق این مجتمع دانشگاهی را در حالی قطع کرد که دانشجویان مجتمع پیامبراعظم(ص) در حال گذراندن دروس ترم تابستانی بودند.


روز گذشته نیز دانشجویان این مجتمع دانشگاهی به دلیل حکم قضایی فرد یاد شده مجبور به تخلیه کلاس های درسی خود شدند؛ البته علاوه بر تخلیه کلاس های دانشگاه، درب اتاق رییس این مجتمع دانشگاهی و سایر اتاق ها نیز توسط افرادی که به گفته کارمندان دانشگاه به نظر می رسید، ماموران قوه قضاییه باشند، پلمپ و تمامی کارمندان به حیاط دانشکده هدایت شدند.


براساس این گزارش، گفته می شود فردی که در حال حاضر مالک زمین این مجتمع است، در دوره ریاست پیشین دانشگاه آزاد، به جهت تصرف غیرقانونی املاکش شکایت کرده و اکنون دادگاه پس از بررسی های جامع، حک

آخرین مطالب:
داروی گیاه گلنار فارسی در اصفهان تولید شد
روبات های فوتبالیست /عکس
معاون شهردار اصفهان: خانه شعر و فرهنگ در اصفهان تأسیس می شود
عکس/ مزرعه ای از تار عنکبوت!
صندلی هشدار دهنده برای رانندگان خسته+تصویر
استخدام لیسانس کامپیوتر خانم در شرکت پخش سراسری کیلا جنوب
راه اندازی بخش تازه های کتاب در پورتال معاونت پژوهشی و فناوری
وظایف شهرداری ها در قانون عفاف و حجاب ابلاغ شد
استخدام دکتری  31 تیر 93
مجموعه تصاویر«شبیه سازی اعماق اقیانوس با شیشه»

یک واحد دانشگاه آزاد پلمپ شد

یک واحد دانشگاه آزاد پلمپ شد