مطالب مرتبط:
سه شنبه، 3 مرداد 1391 ساعت 14:30

یک واحد دانشگاه آزاد پلمپ شد


گفته می شود فردی که در حال حاضر مالک زمین این مجتمع است، در دوره ریاست پیشین دانشگاه آزاد، به جهت تصرف غیرقانونی املاکش شکایت کرده و اکنون دادگاه پس از بررسی های جامع، - حکم به تصرف غیرقانونی و پلمپ مجتمع دانشگاهی پیامبراعظم(ص) داد.


آفتاب: مجتمع دانشگاهی پیامبراعظم(ص) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی با شکایت صاحب اصلی زمین به جهت تصرف غیرقانونی، پلمپ شد.


عصر روز یکشنبه فردی که مدعی بود، زمین مجتمع پیامبر اعظم دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی متعلق به اوست با حکم قضایی، آب و برق این مجتمع دانشگاهی را در حالی قطع کرد که دانشجویان مجتمع پیامبراعظم(ص) در حال گذراندن دروس ترم تابستانی بودند.


روز گذشته نیز دانشجویان این مجتمع دانشگاهی به دلیل حکم قضایی فرد یاد شده مجبور به تخلیه کلاس های درسی خود شدند؛ البته علاوه بر تخلیه کلاس های دانشگاه، درب اتاق رییس این مجتمع دانشگاهی و سایر اتاق ها نیز توسط افرادی که به گفته کارمندان دانشگاه به نظر می رسید، ماموران قوه قضاییه باشند، پلمپ و تمامی کارمندان به حیاط دانشکده هدایت شدند.


براساس این گزارش، گفته می شود فردی که در حال حاضر مالک زمین این مجتمع است، در دوره ریاست پیشین دانشگاه آزاد، به جهت تصرف غیرقانونی املاکش شکایت کرده و اکنون دادگاه پس از بررسی های جامع، حک

آخرین مطالب:
استعلام از وزارت علوم درباره وضعیت فعالیت موسسه آموزشی نصیر
ساخت راهنمای هوشمند خودرو در فارس
پذیرش 12 هزار نفر در کنکور دکتری؛ اعلام نتایج در 31 فروردین
چه مربیانی بهتر خشم خود را کنترل می کنند
معاون وزیر علوم: حراست دانشگاه ها باید جوری باشد که دانشجو احساس آرامش کند
نحوه توزیع حواله ارز دانشجویی تغییر کرد
درختکاری فعالان تشکل های دانشجویی دانشگاه آزاد در پارک پردیسان
کرسی ایران شناسی دانشگاه کالیفرنیا در دست یک ایرانی
احتمال افزایش اعتبار حمایتی از دانشجویان و طلاب در نمایشگاه کتاب
تدوین ‏سیاست های جامع عفاف و حجاب توسط شورای انقلاب فرهنگی

یک واحد دانشگاه آزاد پلمپ شد

یک واحد دانشگاه آزاد پلمپ شد