جام جهانی
مطالب مرتبط:
سه شنبه، 3 مرداد 1391 ساعت 13:55

یک واحد دانشگاه آزاد پلمپ شد


روز گذشته نیز دانشجویان این مجتمع دانشگاهی به دلیل حکم قضایی فرد یاد شده مجبور به تخلیه کلاس های درسی خود شدند؛ البته علاوه بر تخلیه کلاس های دانشگاه، - درب اتاق رییس این مجتمع دانشگاهی و سایر اتاق ها نیز توسط افرادی که به گفته کارمندان دانشگاه به نظر می رسید، ماموران قوه قضاییه باشند، پلمپ و تمامی کارمندان به حیاط دانشکده هدایت شدند.


فارس: مجتمع دانشگاهی پیامبراعظم(ص) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی با شکایت صاحب اصلی زمین به جهت تصرف غیرقانونی، پلمپ شد.


عصر روز یکشنبه فردی که مدعی بود، زمین مجتمع پیامبر اعظم دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی متعلق به اوست با حکم قضایی، آب و برق این مجتمع دانشگاهی را در حالی قطع کرد که دانشجویان مجتمع پیامبراعظم(ص) در حال گذراندن دروس ترم تابستانی بودند.


روز گذشته نیز دانشجویان این مجتمع دانشگاهی به دلیل حکم قضایی فرد یاد شده مجبور به تخلیه کلاس های درسی خود شدند؛ البته علاوه بر تخلیه کلاس های دانشگاه، درب اتاق رییس این مجتمع دانشگاهی و سایر اتاق ها نیز توسط افرادی که به گفته کارمندان دانشگاه به نظر می رسید، ماموران قوه قضاییه باشند، پلمپ و تمامی کارمندان به حیاط دانشکده هدایت شدند.


آخرین مطالب:
ضرورت؛ شرط ارتباط دختر و پسر - سالم ماندن ارتباط با حفظ حیا
نظرهاشمی وخاتمی درمورد فعالیت اصلاح طلبان
ناگفته های آیت الله خزعلی از هاشمی رفسنجانی و منتظری
تکرار/بازخوانی بیانات رهبر معظم انقلاب درباره روز جهانی قدس: مساله فلسطین مساله عقیده است/ روز قدس نشان دهنده صف بندی حق و باطل
نماینده مردم بیجار، حسن آباد یاسوکند و بابارشانی در مجلس: حضور حماسی مردم ایران اسلامی در روز قدس پاسخ به جنایات استکبار است
مردم ایران با حضور در راهپیمایی روز قدس، انزجار خود را از دشمنان اعلام می‎کنند
تخفیف مالیاتی 35 درصدی به خیران کمیته امداد در خوی ارائه می شود
عده ای خائن به نام مسلمانی، غیرت را از جهان اسلام گرفته اند
مستکبران با تمام قوا برمظلومیت فلسطینیان درغزه می تازند
ضرورت؛ شرط ارتباط دختر و پسر/ سالم ماندن ارتباط با حفظ حیا

یک واحد دانشگاه آزاد پلمپ شد

یک واحد دانشگاه آزاد پلمپ شد