مطالب مرتبط:
یکشنبه، 1 مرداد 1391 ساعت 11:21

حمایت بانک ملی ایران از بنیاد کودک


بانک ملی ایران در ادامه تلاش ها و مشارکت های خیرخواهانه در امور نیکوکاری و عام المنفعه، مبلغ دو میلیارد ریال کمک بلاعوض به موسسه خیریه رفاه کودک ( بنیاد کودک) برای احداث ساختمان این بنیاد در استان اردبیل اختصاص داد.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازبینا، در جلسه ای که به همین منظور در محل اداره امور شعب استان اردبیل برگزار شد ، آقایان حسین زاده و خواجه حسنی از اعضای هیأت مدیره بانک حضور یافتند و با مسئولان بنیاد مذکور دیدار و گفت و گو کردند.


آقای حسین صابری استاندار اردبیل ، خانم دادخواه مدیر عامل بنیاد کودک و جمعی از مسئولان استانداری، فرمانداری ، دادگستری ، شهرداری و جمعی از خیرین استان و همکاران نیز میهمان این جلسه بودند.


استاندار اردبیل طی سخنانی که به همین مناسبت ایراد کرد، نمونه هایی از ایثارگری ها و کمک های مردمی و انسان دوستانه در حادثه زلزله بم را ذکر کرده و با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اظهار داشت: از برکات این ماه مبارک این است که انسان را به یاد همنوعان نیازمند می اندازد.


کمک کردن به نیازمندان از روح بلند و انگیزه های معنوی پربار سرچشمه می گیرد و آثار بسیاری دارد که در سنوات آتیبه صورت مستمر و متواتر شامل حال فرد نیکوکار می شود.


آخرین مطالب:
وداع با بنزین 400 تومانی؛ سلام به ابهام !
دلایل جهانگیری برای اجرای زودهنگام فاز دوم
نوبخت: اصلاح قیمت، مهمترین هدف طرح هدفمندی یارانه ها است
آمار ثبت نام کنندگان مورد تایید نیست/ احتمال تخصیص زمانی برای ویرایش اطلاعات
سرمایه گذاری در بخش کشاورزی در راستای ارتقای سطح تولید ملی
نرخ کلیه از 8 تا 50 میلیون تومان!
استان مرکزی فرصت های شغلی به دانش آموختگان استان های دیگر واگذار می کند
احتمال توزیع دومین سبد کالا از 20 اردیبهشت
13 ایراد اعطای تسهیلات بانکی در ایران
سکه 981 هزار تومان / دلر 3185 تومان

حمایت بانک ملی ایران از بنیاد کودک

حمایت بانک ملی ایران از بنیاد کودک