جام جهانی
مطالب مرتبط:
یکشنبه، 1 مرداد 1391 ساعت 11:21

حمایت بانک ملی ایران از بنیاد کودک


بانک ملی ایران در ادامه تلاش ها و مشارکت های خیرخواهانه در امور نیکوکاری و عام المنفعه، مبلغ دو میلیارد ریال کمک بلاعوض به موسسه خیریه رفاه کودک ( بنیاد کودک) برای احداث ساختمان این بنیاد در استان اردبیل اختصاص داد.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازبینا، در جلسه ای که به همین منظور در محل اداره امور شعب استان اردبیل برگزار شد ، آقایان حسین زاده و خواجه حسنی از اعضای هیأت مدیره بانک حضور یافتند و با مسئولان بنیاد مذکور دیدار و گفت و گو کردند.


آقای حسین صابری استاندار اردبیل ، خانم دادخواه مدیر عامل بنیاد کودک و جمعی از مسئولان استانداری، فرمانداری ، دادگستری ، شهرداری و جمعی از خیرین استان و همکاران نیز میهمان این جلسه بودند.


استاندار اردبیل طی سخنانی که به همین مناسبت ایراد کرد، نمونه هایی از ایثارگری ها و کمک های مردمی و انسان دوستانه در حادثه زلزله بم را ذکر کرده و با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اظهار داشت: از برکات این ماه مبارک این است که انسان را به یاد همنوعان نیازمند می اندازد.


کمک کردن به نیازمندان از روح بلند و انگیزه های معنوی پربار سرچشمه می گیرد و آثار بسیاری دارد که در سنوات آتیبه صورت مستمر و متواتر شامل حال فرد نیکوکار می شود.


آخرین مطالب:
ضوابط ناظر بر حداقل استانداردهای شفافیت ابلاغ شد
قیمت خودروهای داخلی/جدول
قیمت خودرو در برزخ بازنگری
افتتاح دفتر بورس تفت در هفته آینده
بیش از دومیلیاردریال صرف خدمات فرهنگی و آموزشی مددجویان شیراز شد
10 فروند کشتی در بندر آستارا تخلیه و بارگیری شد
زمزمه های افزایش جرایم نقدی/ایرانیان سالانه چقدر پول جریمه رانندگی می دهند؟
خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان زنجان از مرز 120 هزار تن گذشت
برای حمایت از زعفرانکاران عوارض صادرات زعفران حذف شد
پنج انگاره غلط «پولی»

حمایت بانک ملی ایران از بنیاد کودک

حمایت بانک ملی ایران از بنیاد کودک