جام جهانی
مطالب مرتبط:
یکشنبه، 1 مرداد 1391 ساعت 11:21

حمایت بانک ملی ایران از بنیاد کودک


بانک ملی ایران در ادامه تلاش ها و مشارکت های خیرخواهانه در امور نیکوکاری و عام المنفعه، مبلغ دو میلیارد ریال کمک بلاعوض به موسسه خیریه رفاه کودک ( بنیاد کودک) برای احداث ساختمان این بنیاد در استان اردبیل اختصاص داد.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازبینا، در جلسه ای که به همین منظور در محل اداره امور شعب استان اردبیل برگزار شد ، آقایان حسین زاده و خواجه حسنی از اعضای هیأت مدیره بانک حضور یافتند و با مسئولان بنیاد مذکور دیدار و گفت و گو کردند.


آقای حسین صابری استاندار اردبیل ، خانم دادخواه مدیر عامل بنیاد کودک و جمعی از مسئولان استانداری، فرمانداری ، دادگستری ، شهرداری و جمعی از خیرین استان و همکاران نیز میهمان این جلسه بودند.


استاندار اردبیل طی سخنانی که به همین مناسبت ایراد کرد، نمونه هایی از ایثارگری ها و کمک های مردمی و انسان دوستانه در حادثه زلزله بم را ذکر کرده و با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اظهار داشت: از برکات این ماه مبارک این است که انسان را به یاد همنوعان نیازمند می اندازد.


کمک کردن به نیازمندان از روح بلند و انگیزه های معنوی پربار سرچشمه می گیرد و آثار بسیاری دارد که در سنوات آتیبه صورت مستمر و متواتر شامل حال فرد نیکوکار می شود.


آخرین مطالب:
اختصاص 500 میلیارد ریال برای 2بانده شدن مسیر بیرجند – قاین
راه اندازی پایلوت چند منظوره تصفیه پساب صنعت نفت در ماهشهر
کاهش قیمت واقعی مسکن در تهران
مرمت قلعه تاریخی درخش در خراسان جنوبی
70 درصد اعتبارات دهلران در موسیان هزینه می شود
رابطه بین میزان ساعات کارکرد حسابرسی و مدیریت سود
چکیده اخبار اقتصادی 31 تیرماه
شریعتمداری: بسته ضد رکود اقتصادی دولت بزودی رونمایی می شود
واردات گازوییل صفر شد
جزییات گرانی محصولات کشاورزی و میوه

حمایت بانک ملی ایران از بنیاد کودک

حمایت بانک ملی ایران از بنیاد کودک