مطالب مرتبط:
یکشنبه، 25 تیر 1391 ساعت 11:53

ترکیب نهایی تیم مس کرمان در لیگ دوازدهم ...


باشگاه مس کرمان ترکیب نهایی تیم فوتبال مس کرمان را در لیگ برتر دوره دوازدهم اعلام کرد.


-1391/04/25 - 11:48 - سرپرست تیم مس کرمان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: بر این اساس آرمان شهداد نژاد ، استفان بارتز ، میلان میاتوویچ ، مسعود نظرزاده ، فرهاد سالاری پور ، شجاع خلیل زاده و مهدی محمدی از جمله بازیکنانی هستند که این فصل را در مس کرمان توپ می زنند.


احمد نخعی گفت: آرش روشنی پور ، حسین کاظمی ، فرزاد حسین خانی ، شهرام گودرزی ، مهرزاد کریمیان ، پویا سیف پناهی ، احمد زنده روح ، وحید اسماعیل بیگی ، کیوان امرایی ، ایوان پترویچ ، رضا عنایتی ، حمید کاظمی و احسان پور شیخ علی ، دیگر بازیکنان مس کرمان را در لیگ دوازدهم فوتبال تشکیل خواهند داد.


وی ادامه داد: در زمان حاضر وضعیت روحی، روانی و جسمی بازیکنان تیم بسیار مطلوب است و اردوی خوبی را در ترکیه پشت سر گذاشتیم.


نخعی، خاطرنشان کرد: انجام دیدارهای تدارکاتی در ترکیه و پس از آن دیدار با تیم سایپا در اردوی دو روزه تیم در تهران تاثیر بسیاری در هماهنگی تیم و رسیدن به شرایط مطلوب داشت.


سرپرست تیم مس کرمان با اشاره به این که در هفته نخست رقابت های لیگ دوازدهم، این تیم در اصفهان به مصاف سپاهان خواهد رفت، اظهار داشت: آمادگی کامل برای رویارویی با تیم سپاهان را داریم.


آخرین مطالب:
خانواده گرانترین بازیکن تاریخ لیگ/ عکس
رونی کاپیتان انگلیس شد
آیا علی دایی روزهای خوش را می بیند؟!/عکس
فلورنتینو پرز با خورخه مندس یا هر عضوی از موناکو صحبت نکرده است؛ فالکائو نزدیک ایتالیا
حمیدی تنها: لیگ جودو بزرگسالان تکراری شده و بازدهی ندارد
بازی مخصوص نابینایان+ عکس
از نظر فنی با استقلال هم سطح هستیم
فدراسیون سرمایه سوزی نکند؛ صمیمی: بالاخره رکورد حدادی را می زنم - هیچ رکوردی ابدی نیست
فرهاد مجیدی و حیوان خانگی جدیدش/عکس
سرمربی تیم ملی بسکتبال در گفت وگو با فارس: می خواهیم در جام جهانی مردم را سورپرایز کنیم/ استرس اسپانیا در دیدار افتتاحیه بیش از ماست

ترکیب نهایی تیم مس کرمان در لیگ دوازدهم ...

ترکیب نهایی تیم مس کرمان در لیگ دوازدهم ...