جام جهانی
مطالب مرتبط:
یکشنبه، 25 تیر 1391 ساعت 10:31

تغییر ساعات کاری در ماه رمضان تا آخر هفته ...


معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور با اشاره به این که چگونگی تغییر ساعات کار کارمندان در ماه رمضان تا پایان هفته اعلام می شود، گفت: هیچ محدویتی برای اضافه کار کارمندان ایجاد نشده است.


عبدالعلی تاجی با اشاره به این که چگونگی تغییر ساعات اداری کارمندان در ماه رمضان هنوز مشخص نیست، اظهار کرد: اگر بنا باشد ساعات اداری در ایام ماه مبارک رمضان تغییر کند، توسط هیات دولت تا پایان هفته اعلام می شود.


وی درباره ساعات اضافه کاری کارمندان گفت : ساعات مربوط به اضافه کاری کاهش پیدا نکرده و طبق قانون دستگاه های اجرایی می توانند به ازای اضافه کار تا 50 درصد حقوق و مزایا را به تمام کارکنان خود اضافه کار بدهد.


معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی با بیان این که قانون گذار استثنایی برای20 درصد کارکنان قائل شده است، گفت: این تعداد می توانند مازاد بر 50 درصد حقوق دریافت کنند.


تاجی با تاکید بر این که هیچ محدودیتی برای اضافه کار ایجاد نشده است، افزود: اضافه کاری کارکنان به نیاز و خواست دستگاه هم وابسته است، ما سقف تعیین شده 175 ساعت است.


آخرین مطالب:
اسراییل شیشه عمر استکبار جهانی است - اسراییل خون آشام میوه اصلی - لیبرال دموکراسی - است، نه نقطه ا
پیش بینی رضایی از ادامه درگیری ها در غزه
مجلس به دنبال رفع منع استفاده از منابع صندوق توسعه ملی برای وام ازدواج/ آغاز پرداخت 100 هزار وام ازدواج پس از تعطیلات عید فطر
درسی از امام خمینی(س) - راه و روش برگرفته از عید فطر
هدیه ای که خاتمی به سهیل محمودی داد
بیمارستان شهربابک پزشک متخصص ندارد
روحانی عید سعید فطر را به ملت ایران تبریک گفت
استقرار 3 هزار پایگاه جمع آوری زکات فطره کمیته امداد در خراسان رضوی
☽ عید فطر مبارک
دنیای واقعی طبق نقاشی کودکان

تغییر ساعات کاری در ماه رمضان تا آخر هفته ...

تغییر ساعات کاری در ماه رمضان تا آخر هفته ...