مطالب مرتبط:
شنبه، 24 تیر 1391 ساعت 11:32

تهران مرغ ندارد!


معاون برنامه ریزی و پشتیبانی استانداری تهران با اعلام اینکه تنها 20 درصد مرغ مورد نیاز تهرانیها در تهران تامین می شود گفت: برای حل مشکل بزودی مرغ وارداتی در بازار توزیع می شود.


- در اواخر هفته گذشته قیمت مرغ از 7 هزار تومان گذشت در حالی که استانداری تهران قول داده بود قیمت مرغ را در پنج هزار و 200 تومان ثابت نگهدارد.


نعمت الله ترکی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد علت این گرانی باز هم بر اظهارات قبلی خود تاکید کرد و گفت: گرانی نیست بلکه گران فروشی است! از معاون استاندار تهران سئوال شد وقتی تمام فروشگاههای تهران مرغ را 7 هزار تومان می فروشند دیگر نمی توان گفت گرانفروشی است که وی پاسخ داد: حقیقت این است که گران شدن مرغ دست ما نیست!تهرانیها روزی 1200 تن مرغ می خورندوی افزود: میزان مصرف مرغ در تهران روزانه 1200 تناست در حالی که تهران تنها توان تولید و عرضه 250 تن مرغ را دارد.


قیمت مرغ را استانها تعیین می کنندمعاون استاندار تهران گفت: ما برای تامین مرغ مورد نیاز پایتخت مجبوریم مرغ را از استانهای قم، سمنان، مازندران، قزوین و گیلان تامین کنیم و این استانها بر اساس قانون حق تعیین قیمت مرغ را دارند و ما حق دخل و تصرف در قیمتها را نداریم.


آخرین مطالب:
رهبر انقلاب به مهندس ترکان تسلیت گفتند
استخدام صندوقدار | کرج 9 شهریور 93
آگهی های استخدام شهر کرج |9 شهریور 93
استخدام نگهبان | کرج 9 شهریور 93
انعکاس سخنان امروز رییس جمهور در رسانه های غربی
امام خامنه ای درگذشت پدر مهندس ترکان را تسلیت گفتند
حاشیه نگاری «شفقنا» از چهارمین نشست خبری رییس جمهوری ایران؛ قبل از هرگونه چرخش به چپ و راست به مردم اطلاع خواهیم داد/ به وعده هایم عمل خواهم کرد/ شکاف میان اقوام و مذاهب باید از بین برود
رجایی و باهنر ساده زیستی را به مسئولان آموختند
پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب درپی درگذشت پدر مهندس ترکان
پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب به مهندس ترکان

تهران مرغ ندارد!

تهران مرغ ندارد!