مطالب مرتبط:
شنبه، 24 تیر 1391 ساعت 11:32

تهران مرغ ندارد!


معاون برنامه ریزی و پشتیبانی استانداری تهران با اعلام اینکه تنها 20 درصد مرغ مورد نیاز تهرانیها در تهران تامین می شود گفت: برای حل مشکل بزودی مرغ وارداتی در بازار توزیع می شود.


- در اواخر هفته گذشته قیمت مرغ از 7 هزار تومان گذشت در حالی که استانداری تهران قول داده بود قیمت مرغ را در پنج هزار و 200 تومان ثابت نگهدارد.


نعمت الله ترکی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد علت این گرانی باز هم بر اظهارات قبلی خود تاکید کرد و گفت: گرانی نیست بلکه گران فروشی است! از معاون استاندار تهران سئوال شد وقتی تمام فروشگاههای تهران مرغ را 7 هزار تومان می فروشند دیگر نمی توان گفت گرانفروشی است که وی پاسخ داد: حقیقت این است که گران شدن مرغ دست ما نیست!تهرانیها روزی 1200 تن مرغ می خورندوی افزود: میزان مصرف مرغ در تهران روزانه 1200 تناست در حالی که تهران تنها توان تولید و عرضه 250 تن مرغ را دارد.


قیمت مرغ را استانها تعیین می کنندمعاون استاندار تهران گفت: ما برای تامین مرغ مورد نیاز پایتخت مجبوریم مرغ را از استانهای قم، سمنان، مازندران، قزوین و گیلان تامین کنیم و این استانها بر اساس قانون حق تعیین قیمت مرغ را دارند و ما حق دخل و تصرف در قیمتها را نداریم.


آخرین مطالب:
اختیارات رییس جمهور در دست بررسی
تشکیل کمیته هماهنگی اصلاحات
دلالان سلطان بلامنازع بازار خرما
"بان کی مون" خواستار کمک ایران برای حفظ ثبات و تسریع در انتخاب رییس جمهور لبنان شد
استخدام برنامه نویس در شرکت گسترش ارتباطات نوین
حجت الاسلام زائری:تعبیر من از تخصصی شدن نمایشگاه کتاب خاص شدن مخاطب هاست
انصار و سینه سپرکردن مقابل حکومت اسلامی؟
عکس/فریاد قهرمانی آقای اسطوره
شهردار مرکز مازندران :شهر فروشی نکنیم ،جایگزین آن چه کنیم
برگزیدگان مسابقات قرآن بنیاد شهید ابهر تجلیل می شوند

تهران مرغ ندارد!

تهران مرغ ندارد!