مطالب مرتبط:
چهارشنبه، 21 تیر 1391 ساعت 15:03

"تاکسی هوایی" در شمال غرب تهران


"تاکسی هوایی" در هتل واقع در شمال غرب تهران راه اندازی می شود.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار باشگاه خبرنگاران "حاضر در محل؛سیدحسن موسوی رییس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری در مراسم بازدید از پروژه هتل سازی در شمال غرب تهران که صبح امروز انجام گرفت،در جمع خبرنگاران گفت:دولت برای ساخت این هتل که در منطقه سعادت آباد واقع شده از ظرفیت های کمیسیون ماده پنج در شهر تهران استفاده کرد.


وی افزود:این هتل یکی از پروژه های مهم و عظیم گردشگری پس از پیروزی انقلاب اسلامی بوده که با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا ساخته شده و تا پایان سال 92 به اتمام خواهد رسید.


موسوی تصریح کرد:امیدواریم همه دستگاههای دولتی برای ساخت این هتل کمک کنند شبیه این هتل باید در مکان های مختلف کشورمان ساخته شود و دولت نیز در این زمینه کمکخواهد کرد.


رییس سازمان میراث فرهنگی،صنایع گردشگری بیان کرد:دنیا امروز خودش را از نعمت وجود ایران تحریم می کند،از صد سال قبل که چاه های نفت ایران درش بازشده تحریم شدیم؛خوشبختانه این تحریم ها بی اثر بوده و ما امسال در صنعت گردشگری رشد 150 درصدی و صادرات صنایع دستی رشد 300 درصدی را پیش بینی کردیم و انجام یان امر باکمک دستگاه های مختلف محقق خواهد شد.


آخرین مطالب:
رویدادهای اخیر منطقه، سیمای نفاق کشورهای عربی را برملا کرد
امام جمعه گلپایگان: ملت ایران حامی مردم مظلوم غزه است
مقاومت چه بر سر اسراییل آورد؟
نام بانک های وام دهنده به اطرافیان احمدی نژاد را منتشر کنید
دادگاه مهدی هاشمی غیرعلنی برگزار می شود
اطلاعیه سازمان میراث فرهنگی برای ارائه خدمات به مسافران تا روز 13 مرداد
معاون شهردار مشهد: کلیات طرح جامع شهر مشهد برای اجرا ابلاغ شد
جاسبی:در حوادث سال 88 طرفین مقصر بودند؛ یکی بیشتر/برخی اختلافات احمدی نژاد با دانشگاه آزاد به دلیل اختلافش با هاشمی بود/حق ماموریت مهدی هاشمی ناچیز است
امام جمعه قائمیه: شعار نه غزه، نه لبنان، عدول از آرمان های انقلاب اسلامی بود
وزیر اقتصاد: یارانه اقشار کم درآمد و متوسط حذف نخواهد شد

"تاکسی هوایی" در شمال غرب تهران

"تاکسی هوایی" در شمال غرب تهران