مطالب مرتبط:
چهارشنبه، 21 تیر 1391 ساعت 15:03

"تاکسی هوایی" در شمال غرب تهران


"تاکسی هوایی" در هتل واقع در شمال غرب تهران راه اندازی می شود.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار باشگاه خبرنگاران "حاضر در محل؛سیدحسن موسوی رییس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری در مراسم بازدید از پروژه هتل سازی در شمال غرب تهران که صبح امروز انجام گرفت،در جمع خبرنگاران گفت:دولت برای ساخت این هتل که در منطقه سعادت آباد واقع شده از ظرفیت های کمیسیون ماده پنج در شهر تهران استفاده کرد.


وی افزود:این هتل یکی از پروژه های مهم و عظیم گردشگری پس از پیروزی انقلاب اسلامی بوده که با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا ساخته شده و تا پایان سال 92 به اتمام خواهد رسید.


موسوی تصریح کرد:امیدواریم همه دستگاههای دولتی برای ساخت این هتل کمک کنند شبیه این هتل باید در مکان های مختلف کشورمان ساخته شود و دولت نیز در این زمینه کمکخواهد کرد.


رییس سازمان میراث فرهنگی،صنایع گردشگری بیان کرد:دنیا امروز خودش را از نعمت وجود ایران تحریم می کند،از صد سال قبل که چاه های نفت ایران درش بازشده تحریم شدیم؛خوشبختانه این تحریم ها بی اثر بوده و ما امسال در صنعت گردشگری رشد 150 درصدی و صادرات صنایع دستی رشد 300 درصدی را پیش بینی کردیم و انجام یان امر باکمک دستگاه های مختلف محقق خواهد شد.


آخرین مطالب:
اهداف پروژه قداست زدایی از امام خمینی(ره) چیست؟
تصاویر منتشر نشده از امام موسی صدر
مغیره بن شعبه را درست بشناسید؟
- خندوانه - ، زمانی برای خندیدن و شاد بودن
امروز شاهد رویش مجموعه های خودجوش در عرصه رسانه های دیجیتال انقلاب هستیم
بزرگ ترین معجزه پروردگار عالم چیست؟
شبکه ملی اطلاعات،سال آینده درفازعملیاتی
همکاریهای پستی ایران و قطر توسعه می یابد
رونمایی از پهپادهای صادق و ناظر
تشریح عملیات تعقیب و گریز پهپاد«هرمس»

"تاکسی هوایی" در شمال غرب تهران

"تاکسی هوایی" در شمال غرب تهران