جام جهانی
مطالب مرتبط:
چهارشنبه، 21 تیر 1391 ساعت 14:23

ثبت نام طرح پزشک خانواده در مراکز بهداشتی ...


معاون فنی مرکز بهداشت استان بوشهر گفت: خانواده های شهری استان بوشهر برای ثبت نام در برنامه پزشک خانواده به نزدیک ترین مرکز بهداشتی درمانی محل سکونت خود مراجعه کنند.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار مهر، دکتر محمد مهدی خواجه ییان ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران به تشریح چگونگی اجرای طرح پزشک خانواده در استان بوشهر پرداخت و اظهار داشت: ثبت نام خانواده ها در مناطق شهری استان بوشهر از یک ماه پیش در مراکز بهداشتی درمانی آغاز شده و همچنان ادامه دارد.


معاون فنی مرکز بهداشت استان بیان کرد: در طرح پزشک خانواده، دفترچه های هر فرد به نام پزشک خانواده محل سکونت صادر می شود و تمام سازمان های بیمه ای نیز پرداخت های خود را مطابق با کد پزشک خانواده مربوطه در نظر می گیرند و هیچ فردی نمی تواند برای دریافت خدمات نزد پزشک دیگری مراجعه کند.


خواجه ییان افزود: در این طرح هیچ رابطه مالی بین بیمار و پزشک وجود ندارد و حتی در مسیر ارجاع، خدمات به صورت رایگان و یا با فرانشیز اندک خواهد بود و اگر هر فردی غیر از این مسیر را برای دریافت خدمات مراجعه کند، همه خدمات به صورت آزاد محاسبه می شود .


وی با اشاره به وظایف پزشک خانواده بیان داشت: پزشک خانواده موظف است هفت ساعت در روز در محل مراکز بهداشتی درمانی یا مطب ها، خدمات رسانی کند که چهار ساعت در صبح و سه ساعت در بعد از ظه

آخرین مطالب:
چگونه تب ها را در کروم ذخیره و مجددا بازیابی کنیم؟
اصلاحیه قانون "مالیات مستقیم" به مجلس می رود
17 سال حبس برای یک اخلالگر اقتصادی در استان فارس
همراهان رهبر انقلاب
تلاوت ترتیل صفحه 77 قرآن کریم+دانلود
هشدار شورای امنیت درباره داد و ستد با تکفیری ها
قنوت جالب وزیر ارشاد در نماز عید فطر + عکس
هدیه عید داعش به طرفدارانش + 18
نتانیاهو: آینده نزدیکی برای پایان جنگ غزه متصور نیستیم - ابوزهری: از تهدید نتانیاهو نمی ترسیم
علی پروین ممنوع الخروج شد

ثبت نام طرح پزشک خانواده در مراکز بهداشتی ...

ثبت نام طرح پزشک خانواده در مراکز بهداشتی ...