جام جهانی
مطالب مرتبط:
چهارشنبه، 21 تیر 1391 ساعت 14:23

ثبت نام طرح پزشک خانواده در مراکز بهداشتی ...


معاون فنی مرکز بهداشت استان بوشهر گفت: خانواده های شهری استان بوشهر برای ثبت نام در برنامه پزشک خانواده به نزدیک ترین مرکز بهداشتی درمانی محل سکونت خود مراجعه کنند.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار مهر، دکتر محمد مهدی خواجه ییان ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران به تشریح چگونگی اجرای طرح پزشک خانواده در استان بوشهر پرداخت و اظهار داشت: ثبت نام خانواده ها در مناطق شهری استان بوشهر از یک ماه پیش در مراکز بهداشتی درمانی آغاز شده و همچنان ادامه دارد.


معاون فنی مرکز بهداشت استان بیان کرد: در طرح پزشک خانواده، دفترچه های هر فرد به نام پزشک خانواده محل سکونت صادر می شود و تمام سازمان های بیمه ای نیز پرداخت های خود را مطابق با کد پزشک خانواده مربوطه در نظر می گیرند و هیچ فردی نمی تواند برای دریافت خدمات نزد پزشک دیگری مراجعه کند.


خواجه ییان افزود: در این طرح هیچ رابطه مالی بین بیمار و پزشک وجود ندارد و حتی در مسیر ارجاع، خدمات به صورت رایگان و یا با فرانشیز اندک خواهد بود و اگر هر فردی غیر از این مسیر را برای دریافت خدمات مراجعه کند، همه خدمات به صورت آزاد محاسبه می شود .


وی با اشاره به وظایف پزشک خانواده بیان داشت: پزشک خانواده موظف است هفت ساعت در روز در محل مراکز بهداشتی درمانی یا مطب ها، خدمات رسانی کند که چهار ساعت در صبح و سه ساعت در بعد از ظه

آخرین مطالب:
روش شهید بروجردی برای انتخاب اسم دخترش
دلیل سکوت احمدی نژاد را نمی دانم
پاسخ ناطق نوری به یک شایعه: جلسه ای با هاشمی و خاتمی برای انتخابات مجلس نداشتم
امام داریم...
در گفت وگو با فارس مطرح شد چگونگی اجرای قانون حمایت از شرکت های دانش بنیان و موانع آن
عملی که همه حسنات را پودر و پراکنده می کند
جامعه نباید به سمت تملق کشیده شود/در جامعه ما فرهنگ نقد وجود ندارد
آیا شما از شغل خود راضی هستید؟
ترتیل جزء بیستم و چهارم قرآن با قرائت استاد شاطری
یک جایگاه سوخت در ماهشهر در آتش سوخت

ثبت نام طرح پزشک خانواده در مراکز بهداشتی ...

ثبت نام طرح پزشک خانواده در مراکز بهداشتی ...