مطالب مرتبط:
سه شنبه، 20 تیر 1391 ساعت 20:50

اسامی پنج کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری


انتخابات ریاست جمهوری یک حرکت محوری و استراتژیک برای نظام است از این رو نامزدهای انتخابات باید با برگزاری گفت وگوها و نشست هایی، - مسائل بین خود را هماهنگ کنند تا حرکتی ملی در جهت تقویت منافع نظام صورت گیرد و رقابت های انتخاباتی به تنش و کشمکش تبدیل نشود.


شنیده ام که پنج گزینه یعنی محمدباقر قالیباف، محسن رضایی، علی لاریجانی، علی اکبر ولایتی و سعید جلیلی برای ورود به عرصه انتخابات ریاست جمهوری یازدهم مطرح هستند.


آفتاب: یکنماینده اصولگرای مجلس نهم خبر داد که در حال حاضر نام پنج کاندیدا یعنی قالیباف، محسن رضایی، لاریجانی، جلیلی و ولایتی برای ورود به عرصه انتخابات ریاست جمهوری یازدهم مطرح است.


سیدحسین نقوی حسینی اظهار کرد: در این همین راستا نشست های مشترک دوجانبه و چندجانبه بین برخی نامزدها مطرح می شود که از جمله آن گفت وگوهایی بین لاریجانی، قالیباف و رضایی صورت گرفته است.


نقوی حسینی گفت: انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری از جمله مباحث مطرح در محافل سیاسی و نامزدهای این دوره از انتخابات است که در همین راستا این نامزدها با تشکیل ستادهای انتخاباتی، فعالیت ها و رایزنی های خود را شروع کرده اند.


وی افزود: نامزدهای احتمالی انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری در حال حاضر تیم های فعالیت خود را تشکیل داده و با استان ها و شه

آخرین مطالب:
آموزگار حکمت انسی
دولت یمن استعفا می دهد
وزیر آموزش و پرورش: به امنیت فرهنگی به جای فرهنگ امنیتی توجه کرده ایم
روحانی:دوران دانش آموز کلیشه ای سپری شده/ نیاز به مدرسه متحول داریم
رونمایی از کتاب جدیدالتالیف پایه چهارم ابتدای و هشتم متوسطه توسط رییس جمهور
درخواست فانی از رییس جمهور برای پیگیری لایحه رتبه بندی معلمان در هیئت دولت
روز کارمند بازدید از موزه ها رایگان است
رونمایی از کتاب های پایه چهارم ابتدایی
بورسیه ها؛ موضوع اولین اظهارنظر رسمی نجفی
خالق خانه ابدی خیام کیست؟

اسامی پنج کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری

اسامی پنج کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری