مطالب مرتبط:
سه شنبه، 20 تیر 1391 ساعت 20:50

اسامی پنج کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری


انتخابات ریاست جمهوری یک حرکت محوری و استراتژیک برای نظام است از این رو نامزدهای انتخابات باید با برگزاری گفت وگوها و نشست هایی، - مسائل بین خود را هماهنگ کنند تا حرکتی ملی در جهت تقویت منافع نظام صورت گیرد و رقابت های انتخاباتی به تنش و کشمکش تبدیل نشود.


شنیده ام که پنج گزینه یعنی محمدباقر قالیباف، محسن رضایی، علی لاریجانی، علی اکبر ولایتی و سعید جلیلی برای ورود به عرصه انتخابات ریاست جمهوری یازدهم مطرح هستند.


آفتاب: یکنماینده اصولگرای مجلس نهم خبر داد که در حال حاضر نام پنج کاندیدا یعنی قالیباف، محسن رضایی، لاریجانی، جلیلی و ولایتی برای ورود به عرصه انتخابات ریاست جمهوری یازدهم مطرح است.


سیدحسین نقوی حسینی اظهار کرد: در این همین راستا نشست های مشترک دوجانبه و چندجانبه بین برخی نامزدها مطرح می شود که از جمله آن گفت وگوهایی بین لاریجانی، قالیباف و رضایی صورت گرفته است.


نقوی حسینی گفت: انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری از جمله مباحث مطرح در محافل سیاسی و نامزدهای این دوره از انتخابات است که در همین راستا این نامزدها با تشکیل ستادهای انتخاباتی، فعالیت ها و رایزنی های خود را شروع کرده اند.


وی افزود: نامزدهای احتمالی انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری در حال حاضر تیم های فعالیت خود را تشکیل داده و با استان ها و شه

آخرین مطالب:
دفاع مقدس خط بطلانی بر قدرت استکبار بود
تدوین سند راهبردی تحول مدیریت شهری در حوزه دیپلماسی عمومی
استخدام بازاریاب با پورسانت بالا
طرح سامانه الکترونیک دیوان محاسبات کشور راه اندازی می شود
رییس دیوان محاسبات کشور: دنبال مچ‎گیری نیستیم، پیگیری قضایی می کنیم
فصلنامه «نامه فرهنگ آذربایجان شرقی» در تبریز رونمایی شد
ترور مدیر یک بانک مالزیایی مرتبط با بابک زنجانی
به منظور بررسی وضعیت بحران آب پایتخت: جهانگیری از 3 سد تهران بازدید می کند
چرا چشم می پرد؟
مزیت های سرمایه گذاری استان اردبیل شناسایی شود

اسامی پنج کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری

اسامی پنج کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری