جام جهانی
مطالب مرتبط:
سه شنبه، 20 تیر 1391 ساعت 10:22

شکار ممنوع شد


درگیری بین محیط بان ها و متخلفان را نمی توان پیش بینی کرد بلکه با پیشگیری از این موضوع می توان گامی مثبت در جهت کاهش درگیری برداشت که این امر مستلزم همکاری سازمان ها و معاونت های دیگر با یگان حفاظت محیط زیست می باشد.


- رییس یگان حفاظت از تجهیز محیط بان ها به سلاح و مهمات خبر داد و گفت: امسال هیچ مجوز شکاری صادر نمی شود.


به گزارش سایت قطره و به نقل ازمهر، سرهنگ حمیدرضا خیلداردر از کارکنان یگان حفاظت محیط زیست به عنوان "محیط بان" نام برد و افزود: جمع آوری اخبار، ارزیابی مستمر اطلاعاتی در راستای تخریب آلودگی محیط زیست، اعمال قانون و مقررات در جهت پیشگیری و جلوگیری از ایجاد هر گونه آلودگی اعم از آب، هوا، خاک و حتی آلودگی صوتی- زیست محیطی، انجام گشت های تخصصی ویژه و انجام اقدامات بازدارنده شامل مقابله با اخلالگران و مجرمان در زمینه شکار و صید غیرمجاز‏، تخریب محیط زیست و آلودگی زیست محیطی از وظایف محیط بانان به شمار آید.


وی، آمار برداری از حیات وحش، نمونه برداری از گونه های گیاهی و جانوری و تعدیل جمعیت جانوران وحشی آسیب رسان همانند گراز، گرگ، سگ های ولگرد و غیره را از عمده ترین وظایف محیط بانان برشمرد.


سالجاری‏ مجوز شکار صادر نمی شودسرهنگ خیلدار درباره صدور پروانه شکار، اظهارداشت: صدور پروانه شکار از طریق اداره حفاظت شکار و صید سازمان محیط زی

آخرین مطالب:
چگونه تب ها را در کروم ذخیره و مجددا بازیابی کنیم؟
اصلاحیه قانون "مالیات مستقیم" به مجلس می رود
17 سال حبس برای یک اخلالگر اقتصادی در استان فارس
همراهان رهبر انقلاب
تلاوت ترتیل صفحه 77 قرآن کریم+دانلود
هشدار شورای امنیت درباره داد و ستد با تکفیری ها
قنوت جالب وزیر ارشاد در نماز عید فطر + عکس
هدیه عید داعش به طرفدارانش + 18
نتانیاهو: آینده نزدیکی برای پایان جنگ غزه متصور نیستیم - ابوزهری: از تهدید نتانیاهو نمی ترسیم
علی پروین ممنوع الخروج شد

شکار ممنوع شد

شکار ممنوع شد