جام جهانی
مطالب مرتبط:
شنبه، 17 تیر 1391 ساعت 15:45

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی غرب استان ...


رییس پلیس راهنمایی و رانندگی غرب استان تهران، گفت: تلفات انسانی ناشی از تصادفات رانندگی در سطح محورها و جاده های درون شهری استان طی سه ماه نخست امسال 48 درصد کاهش داشته است.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار انتظامی فارس به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی پلیس", سرهنگ صفت الله جعفرنیا گفت: با تلاش ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی غرب استان تهران در سه ماه اول سال 91 تصادفات منجر به فوت در این بخش 43 درصد و تصادفات خسارتی 50 درصد و در مجموع کل تصادفات این استان در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته 48 درصد کاهش یافته است.


رییس پلیس راهنمایی و رانندگی غرب استان تهران خاطر نشان کرد: با اجرای طرح های مختلف ترافیکی، اعمال تغییرات هندسی در محورها و نقاط اصلی شهرستان های تابعه غرب استان تهران بویژه شهرستان شهریار و برگزاری کلاس های آموزشی فرهنگ ترافیک در سطح مدارس و محافل عمومی، تخلفات حادثه خیز در سه ماه اول سال جاری در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته 36 درصد و سایر تخلفات 19 درصد کاهش یافته است.


وی از برخورد با 157 هزار و 868 فقره تخلف در سطح محورها و جاده های درون شهری این استان طی سه ماه نخست امسال خبر داد و افزود: 44 هزارو 966 مورد از تخلفات کنترل شده طی این مدت تخلفات حادثه ساز بوده است.


آخرین مطالب:
بازرسی کلیه پروژه های پیمانکاری منطقه یک توسط بازرسین HSE
اختراع سوره جدید در نماز عید فطر! + فیلم
طرح دوفوریتی مجلس برای کمک به مردم غزه
تحریف آشکار قرآن در امارات/اختراع سوره جدید در نماز عید فطر!
سریال مدینه یک کار منحصر به فرد بود
چگونه عمر Hard را طولانی کنیم؟
عکس/سیدهادی خامنه ای در دیدار رهبری
اشتباه عجیب امام جماعت اماراتی در نماز عید فطر
پل کابلی شیراز سقوط کرد
دریافت الکترونیکی وجوه فطریه و کفاره روزه

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی غرب استان ...

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی غرب استان ...