مطالب مرتبط:
شنبه، 17 تیر 1391 ساعت 15:45

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی غرب استان ...


رییس پلیس راهنمایی و رانندگی غرب استان تهران، گفت: تلفات انسانی ناشی از تصادفات رانندگی در سطح محورها و جاده های درون شهری استان طی سه ماه نخست امسال 48 درصد کاهش داشته است.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار انتظامی فارس به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی پلیس", سرهنگ صفت الله جعفرنیا گفت: با تلاش ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی غرب استان تهران در سه ماه اول سال 91 تصادفات منجر به فوت در این بخش 43 درصد و تصادفات خسارتی 50 درصد و در مجموع کل تصادفات این استان در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته 48 درصد کاهش یافته است.


رییس پلیس راهنمایی و رانندگی غرب استان تهران خاطر نشان کرد: با اجرای طرح های مختلف ترافیکی، اعمال تغییرات هندسی در محورها و نقاط اصلی شهرستان های تابعه غرب استان تهران بویژه شهرستان شهریار و برگزاری کلاس های آموزشی فرهنگ ترافیک در سطح مدارس و محافل عمومی، تخلفات حادثه خیز در سه ماه اول سال جاری در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته 36 درصد و سایر تخلفات 19 درصد کاهش یافته است.


وی از برخورد با 157 هزار و 868 فقره تخلف در سطح محورها و جاده های درون شهری این استان طی سه ماه نخست امسال خبر داد و افزود: 44 هزارو 966 مورد از تخلفات کنترل شده طی این مدت تخلفات حادثه ساز بوده است.


آخرین مطالب:
تذکر نماینده زاهدان به دولت
دفاع وزیر خارجه عمان از میانجیگری
رد درخواست مجلسی ها توسط دولت
دستور یک مسئول درباره مرخصی زایمان
پیشخوان روزنامه های اول اردیبهشت
حکم بدون تشکیل دادگاه صادر شده است
مدیریت جهادی در اقتصاد و فرهنگ تنها با همت زنان جامعه محقق می شود
کاوش عجیب باستان شناسی در همدان
بیله سوار نیازمند بهبود زیرساخت های گاز و راه است
هیئت دولت ؛ بررسی وضع زنان در عرصه های مختلف

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی غرب استان ...

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی غرب استان ...