مطالب مرتبط:
پنجشنبه، 15 تیر 1391 ساعت 15:21

ایمون زاید به پرسپولیس برمی گردد


در حالیکه بحث عدم حضور ایمون زاید بازیکن فصل گذشته پرسپولیس به این تیم مطرح شده است، مدیر برنامه های زاید از بازگشت وی به ایران خبر داد.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازپژواک، گروهی که مدیر برنامه زاید و ممدوتال است گفت: سردار رویانیان در مصاحبه اخیر خود همه موارد درباره زاید را مطرح کرده است و همان حرفها درست است اما من هم خیلی با زاید صحبت کردم تا سو تفاهمات برطرف شود و این بازیکن هم پذیرفته که ظرف روزهای آینده برای عقد قراردادش به ایران سفر کند.


وی افزود: ناراحتی زاید از نرسیدن پولی بود که می خواست برای کاری هزینه کند اما فکر می کنم مشکلی نباشد و وی باردیگر لباس پرسپولیس را بر تن کند.


این فرد گفت: متاسفانه برخی ها نوشته بودند که زاید به دلیل خریدهای اخیر پرسپولیس در خط حمله قصد حضور در ایران را ندارد که این موضوع کاملا کذببود.


مدیر برنامه های ممدتال درباره آینده این بازیکن گفت: وی قصد بازگشت به ایران را ندارد و با آنکه از چند تیم پیشنهاد داشت اعلام کرد که از برخی مسایل ناراحت است و می خواهد بیرون ایران فوتبالش ار ادامه دهد و در حال حاضر هم از چند تیم چینی،پرتغالی و الجزایری پیشنهاد دارد.


به گزارش سایت قطره و به نقل اززلال نیوز ،لازم به ذکر است که طرفداران پرسپولیس زاید را به عنوان قاتل استقلال می نامند که در دربی معروف سال قبل سه بار دروازه این تیم را باز کرد.


آخرین مطالب:
حمیده عباسعلی به هیجدهمین مدال طلا رسید
محمودی امتیازآورترین بازیکن دیدار والیبال ایران و چین شد
حمیده دختر طلایی ایران
صمصامی: در لحظه آخر کم آوردیم/ موسوی: حق مان باخت نبود
میرزاجان پور: چین را ناک اوت کردیم
ظریف: چه برزیل، چه ژاپن ما طلا می خواهیم
حسنی پور اولین طلای کاراته را بدست آورد/ تعداد طلاهای ایران به 17 رسید
تیم فجرسپاسی شیراز به سرعت به لیگ برتر فوتبال بازگردد
والیبالیست ها راحت فینالیست شدند
فروش بلیط دیدار سپاهان - پرسپولیس در ورزشگاه های پیروزی ، انقلاب و کانون هواداران

ایمون زاید به پرسپولیس برمی گردد

ایمون زاید به پرسپولیس برمی گردد