جام جهانی
مطالب مرتبط:
پنجشنبه، 15 تیر 1391 ساعت 16:21

ایمون زاید به پرسپولیس برمی گردد


در حالیکه بحث عدم حضور ایمون زاید بازیکن فصل گذشته پرسپولیس به این تیم مطرح شده است، مدیر برنامه های زاید از بازگشت وی به ایران خبر داد.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازپژواک، گروهی که مدیر برنامه زاید و ممدوتال است گفت: سردار رویانیان در مصاحبه اخیر خود همه موارد درباره زاید را مطرح کرده است و همان حرفها درست است اما من هم خیلی با زاید صحبت کردم تا سو تفاهمات برطرف شود و این بازیکن هم پذیرفته که ظرف روزهای آینده برای عقد قراردادش به ایران سفر کند.


وی افزود: ناراحتی زاید از نرسیدن پولی بود که می خواست برای کاری هزینه کند اما فکر می کنم مشکلی نباشد و وی باردیگر لباس پرسپولیس را بر تن کند.


این فرد گفت: متاسفانه برخی ها نوشته بودند که زاید به دلیل خریدهای اخیر پرسپولیس در خط حمله قصد حضور در ایران را ندارد که این موضوع کاملا کذببود.


مدیر برنامه های ممدتال درباره آینده این بازیکن گفت: وی قصد بازگشت به ایران را ندارد و با آنکه از چند تیم پیشنهاد داشت اعلام کرد که از برخی مسایل ناراحت است و می خواهد بیرون ایران فوتبالش ار ادامه دهد و در حال حاضر هم از چند تیم چینی،پرتغالی و الجزایری پیشنهاد دارد.


به گزارش سایت قطره و به نقل اززلال نیوز ،لازم به ذکر است که طرفداران پرسپولیس زاید را به عنوان قاتل استقلال می نامند که در دربی معروف سال قبل سه بار دروازه این تیم را باز کرد.


آخرین مطالب:
فریبا: قرارداد مربیان و بازیکنان لیگ برتری حقیقی نیست/ تیم خوب از همان هفته های نخست امتیاز جمع می کند
آمار رویارویی‎های قلعه نویی و استیلی
پرچم فلسطین در دیدار رم ـ رئال در آمریکا +تصاویر
آمار استقلال- راه آهن در لیگ برتر؛ پیروزی 77 درصدی آبی پوشان
توافق اولیه پرسپولیسی ها با اومانا
حرکت جنجالی بازیکن سابق بارسا علیه مدافع رئال!+عکس
توافق کاپلو با روسیه تا جام ملت های 2016
توافق اولیه پرسپولیسی ها با اومانا
کوهستانی: برخلاف میل باطنی، فوتسالم را در قم ادامه نخواهم داد
گل محمدی: بازی سختی با صبا داریم/ وعده ای به مسئولان ذوب آهن ندادم

ایمون زاید به پرسپولیس برمی گردد

ایمون زاید به پرسپولیس برمی گردد