مطالب مرتبط:
پنجشنبه، 15 تیر 1391 ساعت 16:21

ایمون زاید به پرسپولیس برمی گردد


در حالیکه بحث عدم حضور ایمون زاید بازیکن فصل گذشته پرسپولیس به این تیم مطرح شده است، مدیر برنامه های زاید از بازگشت وی به ایران خبر داد.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازپژواک، گروهی که مدیر برنامه زاید و ممدوتال است گفت: سردار رویانیان در مصاحبه اخیر خود همه موارد درباره زاید را مطرح کرده است و همان حرفها درست است اما من هم خیلی با زاید صحبت کردم تا سو تفاهمات برطرف شود و این بازیکن هم پذیرفته که ظرف روزهای آینده برای عقد قراردادش به ایران سفر کند.


وی افزود: ناراحتی زاید از نرسیدن پولی بود که می خواست برای کاری هزینه کند اما فکر می کنم مشکلی نباشد و وی باردیگر لباس پرسپولیس را بر تن کند.


این فرد گفت: متاسفانه برخی ها نوشته بودند که زاید به دلیل خریدهای اخیر پرسپولیس در خط حمله قصد حضور در ایران را ندارد که این موضوع کاملا کذببود.


مدیر برنامه های ممدتال درباره آینده این بازیکن گفت: وی قصد بازگشت به ایران را ندارد و با آنکه از چند تیم پیشنهاد داشت اعلام کرد که از برخی مسایل ناراحت است و می خواهد بیرون ایران فوتبالش ار ادامه دهد و در حال حاضر هم از چند تیم چینی،پرتغالی و الجزایری پیشنهاد دارد.


به گزارش سایت قطره و به نقل اززلال نیوز ،لازم به ذکر است که طرفداران پرسپولیس زاید را به عنوان قاتل استقلال می نامند که در دربی معروف سال قبل سه بار دروازه این تیم را باز کرد.


آخرین مطالب:
برای انتخاب نماد ایران در بازی های اینچئون با ما مشورت نکردند
تقدیر دبیر فدراسیون فوتبال از میزبانی یزد در برگزاری مسابقات ساحلی
عکسی که استقلالی ها را امیدوار می کند!
6بازیکن فوتبال به دلیل کارت های جعلی در اهواز بازداشت شدند
ویدئو: کنفرانس مطبوعاتی پیگرینی بعد از تساوی برابر چلسی: به لمپارد گفتم که گل بزند!
ویدئو: کنفرانس مطبوعاتی فن خال بعد از شکست عجیب در برابر لستر: هیچ وقت انتظار چنین بازی را ندارید!
کفاشیان: کلاً در کره توریست بودم
تصاویر تمرین پرسپولیس
چهار بازیکن جدید در راه پرسپولیس درخشان
جریمه نقدی برای بازیکنان استقلال

ایمون زاید به پرسپولیس برمی گردد

ایمون زاید به پرسپولیس برمی گردد