مطالب مرتبط:
چهارشنبه، 14 تیر 1391 ساعت 14:35

استقبال از پیش فروش پارس تندر


شرکت سایپا می گوید پیش فروش پارس تندر که از دوشنبه هفته جاری در 700 نمایندگی این گروه در سراسر کشور آغاز شده، با استقبال گسترده خصوصاً قشر جوان روبرو شده است.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازسایپانیوز ، امیر حسن امیری مدیر بازاریابی و پیشبرد فروش محصولات برند شرکای تجاری گروه خودرو سازی سایپا با اعلام این خبر گفت : با توجه به تغییراتی که در خودرو پارس تندر نسبت به تندر 90 انجام شده است استقبال از پیش فروش این خودرو بسیار گسترده بوده و در دقایق اولیه آغاز این طرح ، 700 دستگاه از این محصول در سراسر کشور پیش فروش شد .


وی افزود : در سه ماهه سوم سال جاری برای ماه های مهر ، آبان و آذر 3000 دستگاه پارس تندر تولید و به بازار عرضه خواهد شد و بر اساس برنامه ریزی های انجام شده این رقم تا پایان سال به 18000 دستگاه خواهد رسید .


امیری تصریح کرد : خودرو تندر 90 یکی از کیفی ترین خودروهای تولیدی کشور در این سطح قیمت می باشد و با تغییرات انجام شده در این محصول و اضافه نمودن آپشن های مورد پسند جوانان با استقبال بی نظیر این قشر از خریداران مواجه شده است.


وی گفت : پارس تندر در دو تیپ پایه با پیش پرداخت 125 میلیون ریال و تیپ اسپورت با پیش پرداخت135 میلیون ریال پیش فروش گردیده است .


امیری گفت : خودروهای پارس تندر از مهرماه و بر اساس اولویت ثبت نام به مشتریان تحویل داده خواهد شد.


آخرین مطالب:
معاون فرماندهی سپاه ناحیه کوهدشت تاکید کرد تبلیغات دشمن علیه ایران، کشور را قدرتمندتر می‏کند / لزوم همکاری همه دستگاه‏ها برای اجرای واقعه غدیرخم در کوهدشت
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای اسلامی کردستان: پایان سال، زمان بررسی کارنامه شوراهاست
معاون استاندار اصفهان در گفتگوی اختصاصی با فارس: حل مشکلات کشور همت خرازی ها را می طلبد
اظهارات آمانو علیه برنامه هسته ای ایران
هشتمی ناطقی در یک کیلومتر تایم تریل
در گفت وگوی تفصیلی با فارس عنوان شد جمع آوری 100 میلیارد ریال زکات در کردستان
در گفت وگو با فارس عنوان شد برپایی 10 یادواره شهدا در هفته دفاع مقدس در قزوین
بررسی ادبیات داستانی دفاع مقدس در "رادیو فرهنگ"
هشتمی ناطقی در یک کیلومتر تایم تریل
چه کسانی صندوق ذخیره فرهنگیان را اداره می کنند؟

استقبال از پیش فروش پارس تندر

استقبال از پیش فروش پارس تندر