مطالب مرتبط:
چهارشنبه، 14 تیر 1391 ساعت 14:35

استقبال از پیش فروش پارس تندر


شرکت سایپا می گوید پیش فروش پارس تندر که از دوشنبه هفته جاری در 700 نمایندگی این گروه در سراسر کشور آغاز شده، با استقبال گسترده خصوصاً قشر جوان روبرو شده است.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازسایپانیوز ، امیر حسن امیری مدیر بازاریابی و پیشبرد فروش محصولات برند شرکای تجاری گروه خودرو سازی سایپا با اعلام این خبر گفت : با توجه به تغییراتی که در خودرو پارس تندر نسبت به تندر 90 انجام شده است استقبال از پیش فروش این خودرو بسیار گسترده بوده و در دقایق اولیه آغاز این طرح ، 700 دستگاه از این محصول در سراسر کشور پیش فروش شد .


وی افزود : در سه ماهه سوم سال جاری برای ماه های مهر ، آبان و آذر 3000 دستگاه پارس تندر تولید و به بازار عرضه خواهد شد و بر اساس برنامه ریزی های انجام شده این رقم تا پایان سال به 18000 دستگاه خواهد رسید .


امیری تصریح کرد : خودرو تندر 90 یکی از کیفی ترین خودروهای تولیدی کشور در این سطح قیمت می باشد و با تغییرات انجام شده در این محصول و اضافه نمودن آپشن های مورد پسند جوانان با استقبال بی نظیر این قشر از خریداران مواجه شده است.


وی گفت : پارس تندر در دو تیپ پایه با پیش پرداخت 125 میلیون ریال و تیپ اسپورت با پیش پرداخت135 میلیون ریال پیش فروش گردیده است .


امیری گفت : خودروهای پارس تندر از مهرماه و بر اساس اولویت ثبت نام به مشتریان تحویل داده خواهد شد.


آخرین مطالب:
نشست بررسی نوآوری های کلامی علامه طباطبایی برگزار می شود
چرا هفتمین ماه سال را «مهر» می نامیم؟
پاک سازی کانال های اطلاعاتی از صهیونیست ها؛ راه نجات مقامات آمریکایی
چشمک اصلاح طلبان به "مطهری"/ لابی اخلاقی اصولگرایان برای "چمران"/ زیباکلام در راه اوین
نگاهی به روزنامه رسالت
نخبگان احزاب سیاسی در حل مشکلات جامعه همکاری کنند
به تعویق افتادن جلسه دولت و مجلس
برترین سازه های سال انتخاب می شود
استخدام دیپلم و فوق دیپلم فنی
تکذیبیه ظریف تکذیب شد

استقبال از پیش فروش پارس تندر

استقبال از پیش فروش پارس تندر