مطالب مرتبط:
چهارشنبه، 14 تیر 1391 ساعت 11:25

دبیر ستاد ثبت نام مدارس آموزش و پرورش در ...


دبیر ستاد ثبت نام مدارس آموزش و پرورش از تمدید مهلت ثبت نام دانش آموزان در مدارس راهنمایی و متوسطه تا پایان تیر ماه امسال خبر داد.


- دبیر ستاد ثبت نام مدارس آموزش و پرورش در گفت وگو با فارس:مهلت ثبت نام دانش آموزان راهنمایی و متوسطه تا پایان تیر تمدید شدخبرگزاری فارس: دبیر ستاد ثبت نام مدارس آموزش و پرورش از تمدید مهلت ثبت نام دانش آموزان در مدارس راهنمایی و متوسطه تا پایان تیر ماه امسال خبر داد.


قاسم مستقیم ، دبیر ستاد ثبت نام مدارس و مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس توانا اظهار داشت: مهلت ثبت نام دانش آموزان ابتدایی تا پایان خرداد بود و برای دانش آموزان راهنمایی و متوسطه نیز پیش بینی کرده  بودیم که تا پانزدهم تیرماه ثبت نام در مدارس را انجام دهند.


وی با بیان اینکه مهلت ثبت نام دانش آموزان تا پایان تیرماه تمدید شده است، گفت: این تمدید برای دانش آموزان راهنمایی و متوسطه در دبیرستان ها و هنرستان هاست.


دبیر ستاد ثبت نام وزارت آموزش و پرورش تأکید کرد: خانواده هایی که هنوز برای ثبت نام فرزندانشان اقدام نکردند، توجه داشته باشند که زمان ثبت نام بعد از پایان تیرماه تمدید نخواهد شد.


آخرین مطالب:
معاون فرماندهی سپاه ناحیه کوهدشت تاکید کرد تبلیغات دشمن علیه ایران، کشور را قدرتمندتر می‏کند / لزوم همکاری همه دستگاه‏ها برای اجرای واقعه غدیرخم در کوهدشت
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای اسلامی کردستان: پایان سال، زمان بررسی کارنامه شوراهاست
معاون استاندار اصفهان در گفتگوی اختصاصی با فارس: حل مشکلات کشور همت خرازی ها را می طلبد
اظهارات آمانو علیه برنامه هسته ای ایران
هشتمی ناطقی در یک کیلومتر تایم تریل
در گفت وگوی تفصیلی با فارس عنوان شد جمع آوری 100 میلیارد ریال زکات در کردستان
در گفت وگو با فارس عنوان شد برپایی 10 یادواره شهدا در هفته دفاع مقدس در قزوین
بررسی ادبیات داستانی دفاع مقدس در "رادیو فرهنگ"
هشتمی ناطقی در یک کیلومتر تایم تریل
چه کسانی صندوق ذخیره فرهنگیان را اداره می کنند؟

دبیر ستاد ثبت نام مدارس آموزش و پرورش در ...

دبیر ستاد ثبت نام مدارس آموزش و پرورش در ...