مطالب مرتبط:
چهارشنبه، 14 تیر 1391 ساعت 12:25

دبیر ستاد ثبت نام مدارس آموزش و پرورش در ...


دبیر ستاد ثبت نام مدارس آموزش و پرورش از تمدید مهلت ثبت نام دانش آموزان در مدارس راهنمایی و متوسطه تا پایان تیر ماه امسال خبر داد.


- دبیر ستاد ثبت نام مدارس آموزش و پرورش در گفت وگو با فارس:مهلت ثبت نام دانش آموزان راهنمایی و متوسطه تا پایان تیر تمدید شدخبرگزاری فارس: دبیر ستاد ثبت نام مدارس آموزش و پرورش از تمدید مهلت ثبت نام دانش آموزان در مدارس راهنمایی و متوسطه تا پایان تیر ماه امسال خبر داد.


قاسم مستقیم ، دبیر ستاد ثبت نام مدارس و مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس توانا اظهار داشت: مهلت ثبت نام دانش آموزان ابتدایی تا پایان خرداد بود و برای دانش آموزان راهنمایی و متوسطه نیز پیش بینی کرده  بودیم که تا پانزدهم تیرماه ثبت نام در مدارس را انجام دهند.


وی با بیان اینکه مهلت ثبت نام دانش آموزان تا پایان تیرماه تمدید شده است، گفت: این تمدید برای دانش آموزان راهنمایی و متوسطه در دبیرستان ها و هنرستان هاست.


دبیر ستاد ثبت نام وزارت آموزش و پرورش تأکید کرد: خانواده هایی که هنوز برای ثبت نام فرزندانشان اقدام نکردند، توجه داشته باشند که زمان ثبت نام بعد از پایان تیرماه تمدید نخواهد شد.


آخرین مطالب:
ایران در کنار مقاومت خواهد بود
چرا معصومه(س) را "کریمه اهل بیت" می نامند؟
تدوین همزمان بودجه94و برنامه ششم توسعه
نیروگاه CHPمعصومیه قم افتتاح شد
لاریجانی: با ساماندهی حوزه کشاورزی از اتلاف آب در سطح کشور جلوگیری کنیم
حجت الاسلام حاج علی اکبری عنوان کرد برگزاری جشنواره فام و ایجاد نشاط در مساجد/ استعداد برتر جوانان ایرانی در حوزه مساجد کارساز است
سفر نویسندگان به مکران با شرایط عجیب!
آیت الله علم الهدی تاکید کرد استفاده از ظرفیت معلمان در جهت مقابله با تهدیدهای دشمن
شورای نظارت بر صداوسیما نظرش را اعلام کرد
نیازمند خط شکن برای ترویج ازدواج هستیم

دبیر ستاد ثبت نام مدارس آموزش و پرورش در ...

دبیر ستاد ثبت نام مدارس آموزش و پرورش در ...