مطالب مرتبط:
سه شنبه، 13 تیر 1391 ساعت 15:33

20 هزار فرهنگی در مدارس مازندران اسکان یافتند


رییس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش مازندران گفت: از ابتدای فصل تابستان تاکنون، 20 هزار فرهنگی کشور در مدارس استان اسکان یافتند.


- محمود رضا سعیدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تابستان امسال 296 مدرسه با ظرفیت پذیرش روزانه 15 الی 20 هزار نفردر مازندران آماده سازی شده است .


وی افزود: مجموع کلاس ها برای اسکان دو هزار و 156 اتاق بوده که از این تعداد هزار و 139کلاس جز گروه الف، 838 کلاس گروه ب و 179 کلاس در ردیف گروه ج قرار دارند.


رییس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش مازندران اظهار داشت: تعداد کلاس های گروه الف تابستان امسال به نسبت مدت مشابه سال گذشته 27.


7 درصد رشد داشته است.


وی با بیان اینکه تاکنون 20 هزار فرهنگی در مدارس مازندران پذیرش شدند اظهار داشت: از ظرفیت اردوگاه ها و مراکز تربیت معلم نیز در صورت ضرورت استفاده می شود و در باشگاه فرهنگیان ساری با یک وعده غذای گرم از میهمانان پذیرایی خواهدشد.


سعیدی گفت: شهرستان های رامسر، بابلسر، چالوس، نور، محمود آباد، ساری شهرستان هایی هستند که بیشترین میزان پذیرش میهمانان فرهنگی را دارند.


سعیدی با اشاره به اینکه مازندران به لحاظ موقعیت ممتاز گردشگری و قرار گرفتن در مسیر زائران حریم رضوی جزو استان های گردشگر پذیر کشور است بیان داشت: طرح اسکان فرهنگیان که از اول تیر ماه آغاز ش

آخرین مطالب:
انتقاد قربانی از بسته بندی محصولات غذایی برنج و روغن در فضای نامناسب/ مهلت سه هفته ای به سازمان غذا و دارو برای اعلام گزارش
گزارش تصویری از پنجمین روز نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب
احادیثی پیرامون حضرت معصومه (سلام الله علیها)
نماینده جنبش جهاد اسلامی:گروههای تکفیری ساخته و پرداخته غرب هستند
دختر نمونه کیست؟
قفل موسیقی فرهنگسراها گشوده می شود؟
برای نخستین بار در کشور و به مناسبت هفته دولت به بهره برداری رسید: آغاز به کار سامانه هوشمند جوی در کاشمر
پیش بینی سی سال آینده جهان + فیلم
برگزاری آزمون استخدامی مربیان پیش دبستانی و شرکتی ها همچنان لاینحل
از ریاست زندان کرمان تا مدیریت میراث فرهنگی!

20 هزار فرهنگی در مدارس مازندران اسکان یافتند

20 هزار فرهنگی در مدارس مازندران اسکان یافتند