مطالب مرتبط:
دوشنبه، 12 تیر 1391 ساعت 09:40

مدیر آموزش موسسه حوزوی امام رضا(ع) خبر ...


مدیر امور آموزش و تحصیلات تکمیلی موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع)، از پذیرش بیش از 130 دانش پژوه طی سال تحصیلی جدید در این موسسه خبر داد.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا"(ع)، نجف هدایتی زاده با اشاره به فعالیت های این موسسه که به دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم وابسته است، اظهار کرد: این موسسه با مجوز رسمی شورای عالی حوزه های علمیه کشور تاسیس شده و به تربیت طلاب حوزه های علمیه در راستای رفع نیازهای جامعه می پردازد.


وی هدفمند کردن دوره های آموزشی حوزوی معطوف به نیازها و اهداف را از جمله سیاست های اصلی این موسسه برشمرد و با مدنظر قراردادن پذیرش های جدید این موسسه افزود: با توجه به متمرکز شدن پذیرش مراکز تخصصی حوزه از طریق سایت معاونت آموزشحوزه های علمیه، این موسسه از این طریق اقدام به جذب دانش پژوه و تربیت مبلغان می کند.


مدیر امور آموزش و تحصیلات تکمیلی موسسه آموزش عالی امام رضا(ع) در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه این موسسه هم اکنون در دو سطح تحصیلی دانش پژوه می پذیرد، تصریح کرد: موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) امسال در پنج رشته تاریخ اسلام(سطح 2)، تاریخ تشیع، تاریخ اهل بیت، شیعه شناسی و تبلیغ حج(سطح 3) اقدام به پذیرش دانش پژوه کر

آخرین مطالب:
جدیدترین بالگرد تهاجمی ایران/ تصویر
کارگاه تولیدنان درحرم امام علی(ع)+عکس
راه مقابله با سفیدبالک ها
ارادت معاون روحانی به شیخ فتنه گر/ تصویر
معاون توانبخشی بهزیستی استان زنجان: بیش از 1000 ناشنوا در بهزیستی استان زنجان پرونده دارند
حضور ناظر ذبح شرعی در همه کشتارگاه های لرستان
با تقدیم به کوهنوردان جان باخته گروه موسیقی آن سو روی صحنه می رود
رایزنی برای افزایش پرواز در طبس
ضرورت تعامل دستگاهها برای تکمیل مسکن مهر مازندران
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در دومین کنفرانس افق نو: نباید صهیونیسم را محدود به قلمرو کشور فلسطین بدانیم

مدیر آموزش موسسه حوزوی امام رضا(ع) خبر ...

مدیر آموزش موسسه حوزوی امام رضا(ع) خبر ...