جام جهانی
مطالب مرتبط:
دوشنبه، 12 تیر 1391 ساعت 02:21

مه آفرید شماره 2 + کیست؟


این فرد جزو 10 کلان سرمایه دار کشور به حساب می آید که 24 و 30 درصد سهام دو بانک مطرح کشور را در اختیار دارد؛ خرید سهام این دو بانک در حالی توسط اینفرد انجام شد که وی به عنوان یکی از بزرگترین بدهکاران به سیستم بانکی کشور مطرح می باشد.


- مشرق، در پی انتشار خبر بازداشت "مه آفرید شماره 2 " در رسانه ها، این سوال در افکار عمومی پیش آمد که صاحب ثروت افسانه ای 12 هزار میلیاردی کیست و چگونه و با حمایت چه کسانی و با کدام رانت، طی 10 سال به یک کلان سرمایه دار تبدیل شد؟برای پاسخ به این پرسش مروری داریم بر فعالیتهای این ابر سرمایه دار.


گفتنی است به علت منع قانونی از انتشار مشخصات و تصویر این تریلیاردر مشهور تبریزی معذوریم! "م.


ز.


م" که اولین بار نام او تحت عنوان "خریدار خودروی شخصی رییس جمهور" بر سر زبان ها افتاد،از چند سال قبل با استفاده از مشاوره و رانت های یک مجری مشهور رسانه ملی که کمک شایانی به وی برای اخذ وام های کلان بانکی نمود، وارد بازار بورس، فولاد، خودرو و معدن کشور شد.


این فرد جزو 10 کلان سرمایه دار کشور به حساب می آید که 24 و 30 درصد سهام دو بانک مطرح کشور را در اختیار دارد؛ خرید سهام این دو بانک در حالی توسط این فرد انجام شد که وی به عنوان یکی از بزرگترین بدهکاران به سیستم بانکی کشور مطرح می باشد.


آخرین مطالب:
راهپیمایی روز جهانی قدس در اصفهان 1
˝خورشید˝ در سکوت کامل به سر می برد + عکس
حال و روز مومنین و منافقین در قبر
مدیر کل حوزه ریاست بنیاد مستضعفان منصوب شد
نگاه شما: طرح گرافیتی در حمایت از مردم غزه
دعای روز بیست وهشتم ماه مبارک رمضان
دعای روز بیست وهشتم ماه مبارک رمضان
رییس دفتر خاتمی: در رمضان «قمیشی» گوش کنید +سند
کدام هنرمندان به دیدار حسن روحانی رفتند؟
همه جهان ما را به عنوان ملت فرهنگ دوست می شناسند

مه آفرید شماره 2 + کیست؟

مه آفرید شماره 2 + کیست؟