مطالب مرتبط:
یکشنبه، 11 تیر 1391 ساعت 16:28

سرقت مسلحانه از بانک کشاورزی


10 صبح امروز از بانک کشاورزی واقع در بولوار معلم شهرستان مشهد سرقت کردند.


به گزارش سایت قطره و به نقل ازروز شنبه جام جم آنلاین به نقل از پایگاه پلیس، - سه سارق مسلح ساعت 11:10 صبح امروز از بانک کشاورزی واقع در بولوار معلم شهرستان مشهد سرقت کردند.


به گزارش سایت قطره و به نقل ازروز شنبه جام جم آنلاین به نقل از پایگاه پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان مشهد گفت: سه سارق مسلح ساعت 11:10 صبح امروز با در دست داشتن اسلحه کلت به بانک کشاورزی واقع در بولوار معلم این شهرستان وارد شدند و پس از تیراندازی و تهدید کارمندان بانک در کمتر از چند دقیقه 30 میلیون تومان وجه نقد از داخل گاو صندوق بانک و مبلغ چهار میلیون و 900 هزار تومان ازدستگاه خودپرداز سرقت کردند.


وی افزود: سارقان به وسیله یک دستگاه خودرو سواری پراید از صحنه متواری شدند و با شنیده شدن صدای تیراندازی، مالکان مغازه های اطراف بانک موضوع را به فوریت های پلیسی 110 اطلاع دادند.


سرهنگ احد کریمی خاطر نشان کرد: ماموران انتظامی بلافاصله پس از وقوع سرقت خود رابه محل رساندند و تحقیقات گسترده پلیسی در این رابطه آغاز شد.


فرمانده انتظامی مشهد گفت: با اجرای طرح مهار و اعلام موضوع به گشت های انتظامی، پلیس خودروی سارقان فراری را در مراحل اولیه پیگیری پرونده، در بولوار سید رضی کشف و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری عاملان این سرقت مسلحانه با توجه

آخرین مطالب:
سلفی سحر ولد بیگی و همسرش
طرح های گرافیکی ویژه شهادت امام صادق(ع)
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم:‏ جشنواره دختر آفتاب در قم برگزار می‏شود
روحانی اردبیل را به مقصد تهران ترک کرد
استخدام مهندس کامپیوتر | 1 شهریور 93
تجلیل فرهنگسرای بهمن از 6 خانواده آزاده
کشف مهمات مستهلک در خیابان فکوری
حمایت از محصول خارجی با پول بیت المال
اعلام نتایج نهایی آزمون های دانشگاه آزاد تا قبل از 10 شهریور 93
عزم جدی دولت برای مقابله با زمین خواری

سرقت مسلحانه از بانک کشاورزی

سرقت مسلحانه از بانک کشاورزی