مطالب مرتبط:
یکشنبه، 11 تیر 1391 ساعت 10:30

افزایش 300درصدی شهریه دکتری!


افزایش 300 درصدی شهریه دوره شبانه دکتری دانشگاه تهران در انتظار تایید هیات امنا است.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازجهان، سید مهدی قمصری در گفتگو با مهر درباره افزایش 300 درصدی شهریه دوره نوبت دوم دکتری یعنی اخذ 45 میلیون تومان برای رشته های علوم انسانی، اخذ 55 میلیون تومان برای رشته های فنی مهندسی و علوم تجربی 55، گفت: این مبلغ هنوز نهایی نشده، منتظر تایید هیات امنای دانشگاه هستیم ولی دانشگاه تهران همین دو مبلغ را پیشنهاد داده است.


وی ادامه داد: این سقفی است که وزارت علوم براساس هزینه تمام شده دوره های نوبت دوم دکتری تعیین کرده است که باید مورد تایید هیات امنای هر دانشگاه قرار گیرد.


دانشگاه تهران هم این مسیر را دنبال می کند.


معاون آموزشی دانشگاه تهران افزود: شهریه ای که دوره نوبت دوم دکتری تاکنون داشته شهریه ای بوده که برای بورسیه ها تعیین شده بود اخیرا با توجه به ابلاغ قانون پذیرش دانشجوی نوبت دوم دکتری به سایر دانشگاه ها سقف شهریه آن هم توسط وزارت علوم تعیین شد که باید به تایید هیات امنا برسد.


وی درباره اینکه اعلام شده دوره دکتری نوبت دوم دانشگاه تهران عملا حذف شده و پذیرش دانشجوی پولی جای آن را گرفته است، افزود: دوره دکتری نوبت دوم دانشگاه حذف نشده و در دفترچه سنجش هم آمده است و این سقفی است که وزارت علوم برای پذیرش دانشجویان دکتری تعیین کرد

آخرین مطالب:
تروریسم و افراطی گری تهدیدی علیه منطقه و جامعه بین الملل
مراسم چهلمین شب ارتحال آیت الله شب زنده دار برگزار می شود
برگزاری هشتمین همایش ملی فضایل رضوی در زاهدان
کوچک ترین عضو مسلح داعش/تصاویر
قدردانی ضرغامی و قالیباف از «کلاه قرمزی»
"سردار سلیمانی" مهمان امروز خبرگان
عکس/ هم صحبتی قالی باف با سنجد!
صدور حکم مقام ارشد دولت احمدی نژاد+ تصاویر
مسجدجامعی گزینه مناسبی برای سرلیستی اصلاح طلبان نیست روزنامه ابتکار: شکست اصلاحات در انتخابات شورای شهر تهران بنیادی بود
سرمایه گذاری ها به سمت راه آهن هدایت شود/ ضرورت توجه به زیرساختهای توسعه صنعت توریسم و گردشگری

افزایش 300درصدی شهریه دکتری!

افزایش 300درصدی شهریه دکتری!