مطالب مرتبط:
شنبه، 10 تیر 1391 ساعت 15:53

مهار جهش قیمتی برخی کالاها


وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص برخی انتقادات به گرانی های اخیر گفت: دولت با وجود بسیاری از مشکلات توانست قیمت های سرکش برخی کالاها را مهار کند و در این راستا برنامه های متعددی برای کنترل و مهار قیمت برخی از کالاها به اجرا گذاشته است.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازروز شنبه جام جم آنلاین، مهدی غضنفری در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی دولت در مورد افزایش قیمت برخی کالاها، تصریح کرد: هر چند دولت با محدودیت ها و موانعی دست به گریبان است اما برنامه ها و طرحهایی برای کنترل و ثبات قیمتها در سطح بازار وجود دارد که برخی از آنها اجرایی شده و برای آرامش در بازار این برنامه ها تداوم می یابد.


وی در خصوص جو روانی ایجاد شده در سطح جامعه خاطرنشان کرد: عدم اطلاع رسانی، ابهاماتی را برای نمایندگان مجلس و مردم عزیز در خصوص توانایی دولت در کنترل قیمتها ایجاد کرده است که در یک جلسه غیر علنی قابل بیان خواهد بود.


وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: دولت توانست با وجود مشکلات و موانعی که با آن دست به گریبان است تا حدود زیادی از جهش قیمت برخی کالاها جلوگیری کرده و آنها را مهار کند و این روند را ادامه خواهد داد اما این نکته را نباید فراموش کرد که قیمت ارز در بازار از حدود 1200 تومان به بیش از 1800 تومان رسید و تاثیراتش را بر بازار خرده فروشی گذاشت.


آخرین مطالب:
مدیرعامل شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران خبر داد تولید انبوه دستگاه استابلایزر در کشور/ آمادگی هلال برای تولید 10 هزار استابلایزر در روز
طی حکمی مدیر جدید شعب بانک کشاورزی خراسان شمالی منصوب شد
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: هزینه 12 هزار میلیارد تومانی تأمین اجتماعی در طرح تحول سلامت/ افزایش اعتبار دفترچه بیمه
قیمت سکه و ارز در بازار سه شنبه/جدول
تله کابینی برای حمل و نقل عمومی در سال 2030
رییس کمیسیون سرمایه گذاری اتاق بازرگانی تهران در گفت وگو با فارس: شورای پول و اعتبار امروز درباره نرخ و نحوه بازپرداخت بدهی های ارزی تصمیم می گیرد
کارنامه درخشان بانک صادرات ایران در حوزه مسوولیت اجتماعی
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان خبر داد درآمد 19 میلیارد و 320 میلیون تومانی ذرت کاران زنجانی
شاخص کل فرابورس 1 واحد صعود کرد
تلاش شاخص برای سبز پوش ماندن نتیجه نداد / افت 11 واحدی شاخص کل

مهار جهش قیمتی برخی کالاها

مهار جهش قیمتی برخی کالاها