مطالب مرتبط:
شنبه، 10 تیر 1391 ساعت 16:53

مهار جهش قیمتی برخی کالاها


وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص برخی انتقادات به گرانی های اخیر گفت: دولت با وجود بسیاری از مشکلات توانست قیمت های سرکش برخی کالاها را مهار کند و در این راستا برنامه های متعددی برای کنترل و مهار قیمت برخی از کالاها به اجرا گذاشته است.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازروز شنبه جام جم آنلاین، مهدی غضنفری در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی دولت در مورد افزایش قیمت برخی کالاها، تصریح کرد: هر چند دولت با محدودیت ها و موانعی دست به گریبان است اما برنامه ها و طرحهایی برای کنترل و ثبات قیمتها در سطح بازار وجود دارد که برخی از آنها اجرایی شده و برای آرامش در بازار این برنامه ها تداوم می یابد.


وی در خصوص جو روانی ایجاد شده در سطح جامعه خاطرنشان کرد: عدم اطلاع رسانی، ابهاماتی را برای نمایندگان مجلس و مردم عزیز در خصوص توانایی دولت در کنترل قیمتها ایجاد کرده است که در یک جلسه غیر علنی قابل بیان خواهد بود.


وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: دولت توانست با وجود مشکلات و موانعی که با آن دست به گریبان است تا حدود زیادی از جهش قیمت برخی کالاها جلوگیری کرده و آنها را مهار کند و این روند را ادامه خواهد داد اما این نکته را نباید فراموش کرد که قیمت ارز در بازار از حدود 1200 تومان به بیش از 1800 تومان رسید و تاثیراتش را بر بازار خرده فروشی گذاشت.


آخرین مطالب:
صادرات نفت ایران در فوریه؛ 1.6 میلیون بشکه
دلایل ثبات نسبی این روزهای اقتصاد ایران چیست؟
پیش بینی تولید 450 هزار تن گندم و جو از مزارع شهرستان کرمانشاه
سبد کالا در کیش خالی است
میزان پول برای خانه دارشدن درتهران
زمان آغاز فروش اینترنتی بلیت قطار
بورس ایران با توسعه اقتصادی همراه است یا با سیاست بازی کارگزاران
مراکز "تامین سرمایه" تشکیل می شود
استخدام در یک شرکت معتبر بین المللی
چند میلیون تلفن هوشمند در سه ماهه اول 2014 عرضه شده است؟ کدام شرکت پیشتاز بازار است؟

مهار جهش قیمتی برخی کالاها

مهار جهش قیمتی برخی کالاها