مطالب مرتبط:
شنبه، 10 تیر 1391 ساعت 16:53

مهار جهش قیمتی برخی کالاها


وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص برخی انتقادات به گرانی های اخیر گفت: دولت با وجود بسیاری از مشکلات توانست قیمت های سرکش برخی کالاها را مهار کند و در این راستا برنامه های متعددی برای کنترل و مهار قیمت برخی از کالاها به اجرا گذاشته است.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازروز شنبه جام جم آنلاین، مهدی غضنفری در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی دولت در مورد افزایش قیمت برخی کالاها، تصریح کرد: هر چند دولت با محدودیت ها و موانعی دست به گریبان است اما برنامه ها و طرحهایی برای کنترل و ثبات قیمتها در سطح بازار وجود دارد که برخی از آنها اجرایی شده و برای آرامش در بازار این برنامه ها تداوم می یابد.


وی در خصوص جو روانی ایجاد شده در سطح جامعه خاطرنشان کرد: عدم اطلاع رسانی، ابهاماتی را برای نمایندگان مجلس و مردم عزیز در خصوص توانایی دولت در کنترل قیمتها ایجاد کرده است که در یک جلسه غیر علنی قابل بیان خواهد بود.


وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: دولت توانست با وجود مشکلات و موانعی که با آن دست به گریبان است تا حدود زیادی از جهش قیمت برخی کالاها جلوگیری کرده و آنها را مهار کند و این روند را ادامه خواهد داد اما این نکته را نباید فراموش کرد که قیمت ارز در بازار از حدود 1200 تومان به بیش از 1800 تومان رسید و تاثیراتش را بر بازار خرده فروشی گذاشت.


آخرین مطالب:
تاثیر تصمیمات بانک مرکزی آمریکا بر بازارها
کشف یک ماهی منجمد 350 کیلویی+تصاویر
هشدار چیت چیان به تهرانی ها
توسط تعزیرات حکومتی صورت گرفت محکومیت عامل قاچاق پتوی خارجی در ایرانشهر
جدول قیمت سکه و ارز پنج شنبه منتشر شد
100 هزار هکتار از اراضی شیبدار مازندران باغ می شود
14 سال خشکسالی در برخی از استان ها
فعالیت خودروهای امدادی بدون مجوز در جاده های استان زنجان ممنوع شد
این چشم بادامی های زرنگ/ چین تا سه سال دیگر 70 درصد تجارت الکترونیک جهان را قبضه می کند
معاون وزیر راه از روند ساخت باند دوم محور ساوه - بوین زهرا بازدید کرد

مهار جهش قیمتی برخی کالاها

مهار جهش قیمتی برخی کالاها