جام جهانی
مطالب مرتبط:
شنبه، 10 تیر 1391 ساعت 16:53

مهار جهش قیمتی برخی کالاها


وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص برخی انتقادات به گرانی های اخیر گفت: دولت با وجود بسیاری از مشکلات توانست قیمت های سرکش برخی کالاها را مهار کند و در این راستا برنامه های متعددی برای کنترل و مهار قیمت برخی از کالاها به اجرا گذاشته است.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازروز شنبه جام جم آنلاین، مهدی غضنفری در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی دولت در مورد افزایش قیمت برخی کالاها، تصریح کرد: هر چند دولت با محدودیت ها و موانعی دست به گریبان است اما برنامه ها و طرحهایی برای کنترل و ثبات قیمتها در سطح بازار وجود دارد که برخی از آنها اجرایی شده و برای آرامش در بازار این برنامه ها تداوم می یابد.


وی در خصوص جو روانی ایجاد شده در سطح جامعه خاطرنشان کرد: عدم اطلاع رسانی، ابهاماتی را برای نمایندگان مجلس و مردم عزیز در خصوص توانایی دولت در کنترل قیمتها ایجاد کرده است که در یک جلسه غیر علنی قابل بیان خواهد بود.


وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: دولت توانست با وجود مشکلات و موانعی که با آن دست به گریبان است تا حدود زیادی از جهش قیمت برخی کالاها جلوگیری کرده و آنها را مهار کند و این روند را ادامه خواهد داد اما این نکته را نباید فراموش کرد که قیمت ارز در بازار از حدود 1200 تومان به بیش از 1800 تومان رسید و تاثیراتش را بر بازار خرده فروشی گذاشت.


آخرین مطالب:
احتمال بازگشت بن نقدی به فیش های حقوق
صادرات یک میلیون دلاری صنایع دستی کرمانشاه
قیمت کود تغییر نکرده است/مصرف سم ما کمتر از متوسط جهانی است
ایران خودرو سود تقسیم نکرد
متقاضیان نسبت به تکمیل فرم نظرسنجی تغییر پروژه اقدام کنند
ورود به موضوع قیمت گذاری خودرو واسطه گری را دامن می زند
دادستانی تهران با قیمت فروش باشگاه راه آهن مخالفت کرد
خبر خوش برای معلمان نمونه کشوری
بیمه سفر تابستانی راهی بازار شد
اجرای طرح انتخاب رویایی در باشگاه مشتریان بانک ملت

مهار جهش قیمتی برخی کالاها

مهار جهش قیمتی برخی کالاها