جام جهانی
مطالب مرتبط:
جمعه، 9 تیر 1391 ساعت 17:10

پشت پرده قرارداد بدون پول رحمتی با استقلال


حق با سید مهدی رحمتی است که بدون پول و چک با استقلال قرارداد بسته است اما این توافق پشت پرده ای جالب دارد! - در حالیکه سنگربان استقلال مدعی شده که بدون دریافت مبلغی قرارداد خود را با استقلالی ها تمدید کرده است و این موضوع نیز تایید شده اما گفته می شود که توافق و تمدید قرارداد این دروازه بان ملی پوش پشت پرده ای عجیب داشته است!رحمتی با وجود رفع کدورت ها با امیر قلعه نویی، با استقلالی ها قرارداد نمی بست و این کش و قوس ها چندهفته ای به طول انجامید که برخلاف شایعات مبنی بر اینکه او نمی خواهد با قلعه نویی کار کند، مشکل وی فقط بی پولی استقلالی ها و نگرانی اش بابت نرسیدن به حق و حقوقش بود.


وی در مذاکرات خود با استقلالی ها گفته بود حاضر است قید پیشنهاد اغواکننده تیم مس کرمان را بزند(پیشنهادی که رحمتی در محفلی مدعی شده بود یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان است) اما به شرطی که برای رسیدن به حق و حقوق خود ضامنی محکم داشته باشد.


این دروازه بان خواستار دریافت مبلغی از قراردادش قبل از حضور در هیات فوتبال شده بود اما از آنجاییکه استقلالی ها آه در بساط نداشتند و حاجی فتح الله هم خیال نداشت از چکهای شخصی اش خرج کند موضوع تمدید قرارداد رحمتی با استقلالی ها در هاله ای از ابهام قرار گرفت و حتی این احتمال وجود داشت که مذاکرات به بن بست برس

آخرین مطالب:
بیانیه باشگاه ملوان خطاب به فیفا آقای بلاتر! نسل کشی و جنایت در غزه را محکوم کنید
سربازی غریبی بزرگترین مشکل ما است | جایگاهمان تک رقمی خواهد بود
بازی در مشهد همیشه سخت است | چند بازیکن سرباز جذب خواهیم کرد
ساسان انصاری در ترکیب فولاد مقابل تراکتور | ادینیو روی نیمکت
سایپا با چهره ای جدید در فصل جدید لیگ برتر حاضر می شود
برای بازی با پرسپولیس باید اسلحه پنهان داشته باشیم
جشنواره "ریش زنبوری ها"/تصاویر
واکنش دایی به خداحافظی علی کریمی
نظر کواچ درباره والیبالیست های ایرانی
واکنش عجیب صاحب پیراهن کریمی+عکس

پشت پرده قرارداد بدون پول رحمتی با استقلال

پشت پرده قرارداد بدون پول رحمتی با استقلال