مطالب مرتبط:
سه شنبه، 23 خرداد 1391 ساعت 20:43

اختصاص 10 میلیارد ریال به پروژه های عمرانی ...


با توجه به کسب رتبه نخست روستای بوشکان در اخذ زکات، یک میلیارد تومان به صورت ویژه برای اجرای پروژه عمرانی در روستای بوشکان اختصاص می یابد.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار مهر، محمدحسین جهانبخش عصر سه شنبه در همایش زکات استان بوشهر اظهار داشت: زکات یکی از واجبات الهی است و باید همانطور که در سال های اخیر تلاش هی خوبی در این ارتباط صورت گرفته است در ترویج فرهنگ پرداخت زکات تلاش بیشتری داشته باشیم.


وی به جمع آوری 85 درصد زکات استان بوشهر در شهرستان دشتستان اشاره کرد و افزود: باید نسبت به ترویج فرهنگ زکات در دیگر شهرستان های استان نیز برنامه ریزی لازم صورت گیرد.


استاندار بوشهر بهپیشرفت های صورت گرفته در جمع آوری زکات اشاره کرد و افزود: در کنار پیشرفت هایی که در موضوع زکات در استان بوشهر صورت گرفته است، هنوز با افق و واجب الهی فاصله داریم که باید تلاش بیشتری صورت بگیرد.


جهانبخش به انتخاب روستای بوشکان از توابع شهرستان دشتستان که به عنوان روستای برتر کشور در پرداخت زکات اشاره کرد و بیان داشت: برای تشویق این روستا، 10میلیارد ریال اعتبار معادل زکاتی که پرداخت کرده اند پروژه عمرانی تعریف و اختصاص می یابد.


وی بر لزوم اطلاع رسانی مطلوب برای پرداخت زکات در استان تاکید کرد و گفت: ممکن است مردم اطلاع نداشته باشند که باید زکات پرداخت کنند، باید در

آخرین مطالب:
20 میلیارد ریال زکات در استان ایلام جمع آوری شده است
غرب شایستگی مبارزه با تروریسم را ندارد/ نخست وزیر انگلیس نه ادب دارد و نه هوش
ترک خانه های قدیمی از آخرین روستاهای باقیمانده در صحرا توسط فلسطینیان
سلامتی مردم بر تولید برق ارجحیت دارد/نیروگاه ها حق استفاده از سوخت مازوت ندارند
کمک 20 میلیون تومانی لاریجانی به مردم غزه
آقای خوشحال و صخره، روانگردان های جدید
هالیوود مهمترین ابزار تفرقه افکنی میان ملت هاست
مادر رییس جمهور بستری شد+عکس
رمز تاسیس «ندا» چیست؟
خواجه وند: در مورد مدیرعاملی سیاسی درپرسپولیس مطرح نشده

اختصاص 10 میلیارد ریال به پروژه های عمرانی ...

اختصاص 10 میلیارد ریال به پروژه های عمرانی ...